Kategorie: / Ogród

Domisad.pl

2.94/5.00 - ilość ocen: 90
3 / 5 2020-07-10

Przeczytałem kilka opinii o tym sklepie ale niestety już po dokonanej transakcji i mam wrażenie , że sklep DomiSad wysyła przypadkowe sadzonki róż nie te zamówione. Zamawiałem kilka roślin , drzewka i niebieską różę wysokopienną a otrzymałem jakąś mizerną okrywową o kolorze różowym. Drzewka są jak na razie OK. Na dwie próby składania reklamacji sklep nie odpowiada dlatego też nie polecam tego kontrachęnta.

5 / 5 2020-07-08

zamowilem w tym sklepie 3 drzewka kolumnowe po 69 zl to co otrzymalem to tragedia otrzymalem 3 cienkie witki w tym grusza wiliams obumarla nawet listka nie wypuscila , w markecie ladniejsze drzewka kosztuja okolo 30 zl jezyna za 11 zl rowniez martwa , nie dajcie sie nabrac na zakupy w tym sklepie bo pieniadze wyzucone w bloto

1 / 5 2020-06-29

Chicałabym wszystkich przestrzec, przed kupowaniem w tym sklepie, a szczególnie róż! Jesienią zamówiłam 4 róże pnące, 2 fioletowe, 1 niebieską i 1 pomarańczową. Przyszły 4 sadzonki, podpisane, nawet nieźle zapakowane, przyjęły się wszystkie. Dbałam i dbałam, teraz zakwitły, i wszystkie są czerwono-różowe. To nawet nie są róże pnące!!! Na mój mail w tej sprawie nie odpowiedzieli. Negatywnej opinii na swojej stronie też nie zamieścili. Poniżej krytyki. Moja koleżanka też tam kupiła, i też dostała nie te róże, co trzeba. Kupowałam tam jeszcze maliny, rośliny cebulkowe, rododendron i hortensję. Dwa ostatnie muszę poczekać, aż zakwitną. Cebulowe ok, maliny w połowie się przyjęły, na razie rosną, więc też nie wiem, czy dostałam to, co kupowałam.

1 / 5 2020-06-28

PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI ! Kupiłem kilka gatunków sadzonek w tej firmie i to był mój wielki błąd... To, że czeka się kilka dni, to nic w porównaniu z tym, co dostałem. Truskawki, a właściwe kilka paczek zgniłych korzeni, wylądowały od razu w koszu, nawet nie było co sadzić. Winorośle miały po 5 cm, dwie nawet się przyjęły... Jedynie maliny na coś się nadawały, może z nich coś będzie. Kontakt ze sprzedającym też średni. Na @ co prawda odpowiedzieli po kilku dniach, ale zaczęło się odsyłanie..., To wyślij tu, to tam... Tak, czy siak nie polecam sklepu !

1 / 5 2020-06-18

Sadzonki róż beznadziejne jedna tylko się przyjęła jeżyna żadna

5 / 5 2020-06-13

Nie polecam. Sadzonki kiepskiej jakości - ledwie ukorzenione patyki. Czas realizacji to porażka. Brak zwrotu pieniędzy za brakującą sadzonkę. Wnioski nasuwają się same.

1 / 5 2020-06-11

Towar tragiczny obsługa tez naciąganie ma pieniądze

1 / 5 2020-06-04

Bardzo podejrzewam, że te pozytywne opinie piszą pracownicy sklepu Domisad. Tej wiosny, w krótkim okresie czasu zamawiałam sadzonki z wielu firm, więc mam porównanie ich jakości. To co dostałam z domisad, za kwoty jakie sobie za to liczyli, jest....cóż...przykład Powojniki. W marketach 20-30 zł, można wybrać z tego ładne. W ogrodnictwach 30 zł, zawsze ładne. W innych sklepach np. e-clamatis, czy clematisy.com.pl - piękne rośliny, 50-60 cm, na przewodnikach, pięknie się przyjęły i już kwitną. Za 25-29 zł. Szukałam konkretnych odmian więc niestety zamówiłam w domisad. sadzonka 21 zł. Najmniejsza ma 3 listki!!! i wysokość 7 cm. Co to wogóle jest za tę cenę? Chyba muszą sobie powetować koszty reklam internetowych. Poza tym - zostałam oszukana przy naliczaniu wartości zamówienia o ponad 100 zł. Zapłaciłam przez blik i dopiero następnego dnia sprawdziłam. Mail do obsługi...a tak, terefere to wina przelewów24. To nie była wina przelewów, mają bagi w swoim sklepie internetowym. Tak, proszą numer konta...wysyłam...27 maja...wczoraj się pytam, gdzie jest ta nienależnie pobrana kwota, bo napewno nie na moim koncie...odpowiedź - szef przelewa po 14 dniach. I zero zainteresowania, że coś nie tak ze stroną. Może to tak specjalnie, bo może ktoś nie sprawdzi naliczania? Nie polecam i będę tę opinię powtarzać na każdym możliwym forum. Reklamuję te mini roślinki, które nawet nie miały szans być dobrze zabezpieczone w transporcie - więc część po prostu wypadło z doniczek. Wątpię, czy "szef" uzna te reklamację i łaskawie po 14 dniach od 30 dni rozpatrywania reklamacji raczy mi zrobić przelew.

1 / 5 2020-05-31

Ja też, niestety, dałam się "nabrać" na piękne zdjęcia. Moja "przygoda" z tą pożal się boże firmą trwa od 2018 r. Kupiłam sadzonki truskawek, malinowe drzewko Kudrania i różę Osiria. Sadzonki marne, mizerne, mdłe. Truskawki, sądząc po korzeniach - stare, po 2 latach oczekiwania okazuje się, że nic z nich nie będzie. Kudrania - marna gałązka - znowu trzeba było poczekać co z tego wyrośnie. Niestety, po 2 latach wiem już, że to jest jakiś niezidentyfikowany krzak, bo nic się nie zgadza z opisem i nie ma widoku na zakwitnięcie. Co do róży, okazało się, że to nie ta, którą zamawiałam. Złożyłam reklamację - bardzo długo ( do końca października) czekałam na dostawę i znowu do wiosny, żeby sprawdzić jak zakwitnie. Znowu nie to. Kolejna reklamacja - znowu czekanie do końca października. Tej wiosny (choć zimy praktycznie nie było, a róże zawsze zabezpieczam) wszystkie zakupione w tej firmie róże umierały jedna po drugiej. Po wykopaniu okazuje się, że korzenie są martwe i zagrzybione więc praktycznie nie miały szans na przeżycie. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ TEJ BEZNADZIEJNEJ PSEUDO FIRMIE!!! CZYTAJCIE OPINIE!!! Jest wiele porządnych firm ogrodniczych, w których zakupy to przyjemność. Ja kupiłam piękne, zdrowe, duże (już z pąkami i w donicach) sadzonki róż w Firmie SŁARO. W końcu są takie jak chciałam - jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam.

5 / 5 2020-05-28

Zrobiłam spore zamówienie w tym sklepie.Przesyłka dotarła,lecz okazało się,że brakuje jednej róży i obiecanego prezentu w postaci clematisu blue.Złożyłam reklamację i odzew był natychmiastowy i pozytywnie rozpatrzono moją reklamację.Dzisiaj właśnie dotarła przesyłka z brakującymi roślinami :) .Dziękuję i z pewnością jak będę potrzebowała jeszcze kupić jakieś sadzonki to na pierwszym miejscu uwzględnię właśnie ten sklep :) .Z wyrazami szacunku pozdrawiam serdecznie :) .

Domisad.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie