Kategorie: / Ogród

Domisad.pl

2.94/5.00 - ilość ocen: 90
2019-03-25

Jestem rozczarowana zamówieniem, które tam złożyłam. Niektóre sadzonki niezgodne z zamówieniem!!! Po założeniu zamówienia nie przychodzi żadna informacja, klient może czekać i czekać.i czekać...po trzykrotnym kontakcie telefonicznym towar dotarł do mnie po przeszło 3 tygodniach. Bardzo żałuję, że nie poczytałam o tym sklepie wcześniej, przestroga dla innych. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

2019-02-21

Niepoważny sklep - złożyłem zamówienie po 2 tygodniach pytam , mówią że nie maja towaru, tylko częściowy, zamówiłem częściowy- 2 tygodnia cisza, nie odpowiadają na emalie są mega niepoważni - dałem sobie spokój - oprócz ładnych zdjęć i agresywnej reklamy -kicha.

2 / 5 2019-02-11

- kupiłam dużo roślin. Kupiłam hortensje bukietowe - Zestaw Różowe Hortensje za 89,90 zł. Tragedia - mam trzy paczuszki wielkości dłoni dziecka bardzo mokrej ziemi. Podobnie prezentuje się okrzyczany"gratis"/niby klematis/. Nikt nie informował, że to będą siewki. Róże niebieskie są połamane i tylko dwie wyglądają na krzewy - reszta to są zaledwie szczepki. Co to są za róże? - okaże się dopiero za rok . Nie polecam - to mnie przeraża,że można tak oszukiwać ludzi za grube pieniądze. Zapłaciłam w sumie ponad 300,00 złotych - żyła złota.

5 / 5 2019-01-21

Jestem barzzo zadowolona. Jako stała Klientka jestem wierna i kupuje od kilku lat, ani razu nie byłam zawiedziona. Drzewka kolumnowe rodza już owoce, róże pięknie kwitną. W tym roku posadziłam róże w maju i już kwitną. Niesamowite, piękny kolor i zapach. Jedna niebieska róża zakwitla na biało, ale nigdy nie widziałam tak pięknej róży. Zawsze solidnie spamowane, doreczone. Zawsze polacam sklep i działkowiczom obok, każdy zadowolony.

5 / 5 2019-01-18

Gorąco polecam, wszystko bez problemów

2019-01-07

Jestem bardzo niezadowolona. Zamówienie złożyłam dwa tygodnie temu, przesyłkę dostałam dopiero po kilku monitach, niestety jakość roślin pozostawia wiele do życzenie. Nie dość, że sadzonki maleńkie (w niejednym sklepie ogrodniczym za tę samą cenę można dostać znacznie okazalsze egzemplarze!), część gałązek uschnięta i połamana z powodu niewłaściwego zapakowania. Rośliny były wciśnięte do niewielkiego pudełka, kiedy je otworzyłam były dosłownie zaparowane! Moja pierwsza i ostatnia przygoda z tym sklepem!

2 / 5 2019-01-01

Otrzymałam towar niezgodny z opisem! Róże miały być niebieskie wyrosły żółte. Podczas próby składania reklamacji poproszone mnie o zdjęcie kwiatów z etykietami i rachunkami. Niestety nie magazynuje opakowań i etykiet po kilku miesiącach.... Obsługa klienta była bardzo oporna i utrudniała wszystko. Nic już u nich nie kupie oraz nie polecam!

2018-12-29

Jestem rozczarowana i nie poleciłabym korzystania z usług tego sklepu.Przede wszystkim zamówiłam rośliny zgodnie z proponowanymi przez sklep wielkościami w ilości 3 szt. odmian hortensji bukietowych a otrzymałam" aż 6 szt" roślinek które ledwie widać z ziemi po posadzeniu. Jedynie łączna kwota opłaty zgadzała się z mojego zamówienia. Nie sądzę bym kiedykolwiek kolejny raz skorzystała z usług tego sklepu.

2018-12-26

Zostały zamówione winogrona a przyszła całkiem inna odmiana która po zasadzeniu zgniła (8szt.). Firma wymiguje się od przyjęcia reklamacji tłumacząc się że na maila nie przychodzą zdj a wysłałem już z 4razy. Wszystko to trwa już 3 miesiące. NIE POLECAM!!!

2 / 5 2018-12-15

Skandalicznie niska jakość przesłanych krzewów róż oraz borówek. Czegoś podobnego jeszcze nie widziałam. Zdecydowanie nie polecam i odradzam. Róże upchane w małym pudełku, owinięte czarną folią bez grama ziemi, sadzonki borówek rachityczne bardzo wątpliwej jakości. Nędza za która miałam wydać 200 zł. Odmówiłam przyjęcia przesyłki i nigdy!!!!! więcej w tym sklepie niczego nie zamówię.

Domisad.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie