Kategorie: / Odzież i Obuwie

Eastend.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.21
opinie o Eastend.pl
5 / 5 2021-04-26

Niestety, złożyłem zamówienie przez stronę Zalando, ale zdecydowałem się na zwrot kurtek bezpośrednio do sklepu Eastend. Minęło już 3 tygodnie, a ja nie otrzymałem jeszcze zwrotu pieniędzy za odesłaną kurtkę. Nie otrzymałem także żadnej odpowiedzi na moje maile. Nie polecam tego sklepu!

5 / 5 2021-04-26

Niestety zamówiłem ubranie przez Zalando, ale odesłałem je bezpośrednio do sklepu Eastend. Minęło już trzy tygodnie, a ja nadal nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za tę odesłaną kurtkę. Żadna osoba z obsługi klienta nie odpowiada na moje maile. Nie polecam tego sklepu!

1 / 5 2021-04-16

Nie polecam kupowania na tej stronie. Otrzymałem buty z plamą i złożyłem reklamację z prośbą o wymianę, ale zamiast tego otrzymałem zwrot pieniędzy. Zdecydowałem się na zamówienie tego samego modelu ponownie, ale otrzymałem dokładnie tę samą parę butów z plamą w tym samym miejscu. Ponownie złożyłem reklamację, ale znowu otrzymałem zwrot pieniędzy zamiast wymiany. Przedstawicielka działu reklamacji poinformowała mnie, że produkt zostanie wycofany z powodu wad fabrycznych. Definitywnie nie polecam dokonywania zakupów na tej stronie.

4 / 5 2019-03-24

Polecam!

1 / 5 2019-03-23

W sklepie Eastend zamówiłam Timberlandy. Na stronie sklepu czytałam, że buty są bardzo wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości skóry, jednak po dwóch dniach użytkowania zdarła się skóra na czubku buta. Sklep jest niezbyt dobry, nie warto spodziewać się pomocy przy reklamowaniu produktów. Przyjmują zwroty na dwa tygodnie, po czym informują, że buty zostały źle użytkowane, chociaż w rzeczywistości wysłali wadliwy towar. Nie sugerujcie się niższą ceną butów, bo towar leży dużo dłużej niż powinien. Jeśli chcecie kupić Timberlandy, lepiej nie robić tego właśnie w tym sklepie, ponieważ ryzykujecie utratę niemal 500 złotych.

3 / 5 2019-03-15

Do tej pory polecałam ten sklep każdemu i byłam bardzo zadowolona z szybkiej realizacji i możliwości zwrotu. Kupiłam buty w listopadzie, ale zaczął nosić dopiero na wiosnę z powodu jasnego koloru i ich charakteru sportowego. Jednak, czubek butów zaczął się odklejać po krótkim czasie użytkowania. Chciałam reklamować buty, ale na kartce od reklamacji przeczytałam, że to moja wina i że coś zdarłam je idąc. Prawy but jest rozwalony, ponieważ zwykle ciągnę prawą nogę jak oferma. Mimo że buty kosztowały prawie 400 złotych, nie wytrzymały nawet kilku miesięcy. Niestety, zdałam sobie sprawę, że nigdy nie czytałam opinii na temat tego sklepu przed zakupem, a większość z nich jest negatywna w odniesieniu do reklamacji. Jest mi przykro, ale już nie kupię nic w tym sklepie.

5 / 5 2019-03-11

super speed

5 / 5 2019-03-09

Wysyłka jest niezwykle szybka, a buty są wysokiej jakości. Jedyną wadą jest to, że na stronie podana została nieprawidłowa długość wkładki buta, przez co otrzymałam nieco za duże buty. Jednakże, to się obróciło na moją korzyść ponieważ mogłam dokupić ciepłą wkładkę zimową do tych butów. Gorąco polecam ten sklep!

5 / 5 2019-02-26

super sklep, duży wybór i dobra jakość

4 / 5 2019-02-26

Szybka realizacja i dostawa. Polecam!!!

4 / 5 2019-02-23

Szybko, lekko i przyjemnie :)

1 / 5 2019-02-19

Do wszystkich, którzy reklamują: Kupiłam Conversy w tym Sklepie mniej niż rok temu, w październiku. W sierpniu przysłałam je z powrotem z powodu rozklejonych podeszew w zagięciach butów. Oczywiście, reklamacja została odrzucona, co było już wcześniej komentowane. Zdecydowałam, że nie dam się oszukać i skontaktowałam się z UOKiK, który polecił niezależną opinię Rzeczoznawcy. Osoba z działu reklamacji Eastend nie była zbyt przyjacielska i powiedziała, że nie powinnam jej pouczać, ponieważ pracuje w reklamacjach od 25 lat. Gratulacje! Z takim doświadczeniem, traktować klientów w taki sposób. Wysłałam buty do rzeczoznawcy, który ocenił wadę. Sporządził specjalną ocenę i pismo. Oczywiście, musiałam przypomnieć o swoich wymaganiach, ponieważ to mogłoby trwać w nieskończoność. Po 2 miesiącach całej walce, odzyskałam pieniądze za buty i koszty rzeczoznawcy zostały zwrócone. Należy pamiętać, że nie można się poddawać i należy walczyć o swoje. Ja nie dałam się oszukać!

5 / 5 2019-02-16

Świetny sklep. Sprawna obsługa. Serdecznie polecam.

5 / 5 2019-02-09

Oksik-spoksik.

5 / 5 2019-02-08

Transakcja przebiegła bez zarzutu, buty otrzymałem błyskawicznie, polecam ten sklep.

4 / 5 2019-02-05

Jak zawsze jestem zadowolona ze sklepu i z butów :) sklep godny poleceniu!

5 / 5 2019-02-04

Wysyłka została przeprowadzona szybko i bezpiecznie. Przebieg transakcji był bezproblemowy. Produkt jest dokładnie taki, jak opisano, jest oryginalny i znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Ten sklep jest godny polecenia, jego profesjonalizm zachęca do kolejnych zakupów.

5 / 5 2019-02-04

Dostawa była szybka i bezpieczna. Przebieg transakcji był bez żadnych problemów. Produkt jest zgodny z opisem, oryginalny i znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Ten sklep zasługuje na polecenie, jego profesjonalizm zachęca do kolejnych zakupów.

5 / 5 2019-02-03

Sklep jest super Szybka wysyłka już w 2 dni od zamówienia Prosty proces składania zamówienia Niesamowite Steale !!! Wysokiej jakości oryginalne produkty

1 / 5 2019-02-01

Reklamacje w tym sklepie są kompletnym niezrozumieniem, podobnie jak niespodziewane rozklejenie się tenisówek za 300 zł po kilku noszeniach. Reklamacja została odrzucona z jednoznacznym twierdzeniem, że to wina osoby kupującej. Sklep nie wykazał żadnego szacunku dla stałego (już byłego) klienta. Całkowicie nie polecam i jestem zażenowana poziomem obsługi w tym sklepie.

Rzetelne opinie o Eastend.pl

Eastend.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.eastend.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
506135707

Infolinia
-

Logowanie