Kategorie: / Usługi

Laboratorium Danych

3.28/5.00 - ilość ocen: 39
5 / 5 2020-05-27

Polecam! Odzyskałam wszystkie wiadomości SMS i kontakty z poważnie uszkodzonego telefonu po zalaniu w morzu. Dwa serwisy powiedziały, że nie ma szans na przywrócenie danych, a specjaliści z Laboratorium Danych zrobili to w tydzień. DZIĘKUJĘ

5 / 5 2020-05-26

Jestem zadowolony, szybko i na temat. Kwota akceptowalna.

5 / 5 2020-05-26

OK, polecam, udało się odzyskać ponad 300 GB zdjęć z mojego dysku

1 / 5 2020-05-25

Szanowne grono, wobec przytłaczającej ilości negatywów firemka LD, postanowiła coś zadziałać i .... panowie Klaudiusz i Marcin to chyba bliźniacy dwujajowi :) odczucia i sugestie nadzwyczaj podobne, nawet opisy praktycznie identyczne jakby pisała je ta sama osoba - może serwisat LD dostał dodatkowe zlecenie na pozytywne wpisy a że, nie chciało się chłopu kombinować za bardzo to zrobił CtrC - CtrV - śmieszna ta firemka LD.

4 / 5 2020-05-25

Mam mieszane odczucia co do tej firmy, zaczęło się bardzo przyjemnie i profesjonalnie - rozmowa z Panią na infolinii bardzo pomocna i na wysokim poziomie obsługi. Niestety po wysłaniu nośnika pojawiły się pierwsze poślizgi czasowe i brak kontaktu z osobą obsługującą zlecenie...Miał być tydzień a czekałem ponad 2.5 tygodnia, również cena różniła się od szacowanych na początku widełek. Efekt końcowy był jednak zadowalający, ponieważ zostały odzyskane te dane na których mi zależało a to było celem tej ( dosyć drogiej ) zabawy.

4 / 5 2020-05-22

Byłem pozytywnie zaskoczony obsługą w Laboratorium Danych. Bardzo miłe Panie z obsługi. Cena niestety trochę wysoka bo za usługę zapłaciłem 3400zł. Ale odzyskałem wszystkie dane na których mi zależało. Zabawa dla osób o grubym portfelu!

1 / 5 2020-05-21

Odradzam. Szef i szefowa to oszuści. Naliczają dodatkowe opłaty bóg wie za co. Co chwile zmieniają cenę, czas oczekiwania na zwrot sprzętu nawet kilka miesięcy. Żal tylko pracownic które muszą świecić oczami za oszustwa właściciela. Sprawy w sądzie to jak widać za mało. Właściciel nawet telefonu nie odbiera mimo kilkudziesięciu prób.

1 / 5 2020-05-18

Laboratorium Danych to oszuści - odzyskanie danych to tylko przykrywka - straciłam pieniądze i czas. Nie dajcie się naciągać tej szajce - znaleźli sposób na łatwe życie na cudzy koszt. Po komentarzach dziwi mnie tylko jedno, że nadal działają i żadne służby (Policja, Prokuratura) się nimi nie interesują!!!

1 / 5 2020-05-18

Do firmy wysłaliśmy dysk SSD z utraconą zawartością ,zapłaciliśmy za ekspresową ekspertyzę , która i tak nie była ekspresowa Otrzymaliśmy informację z KOSMICZNĄ ceną za odzyskanie , które nadal stało pod znakiem zapytania . Decydując się na naprawę w ciagu 2 dni cena miała pozostać bez zmian , jednak po 2 dniach miała wzrosnąć o 10% Był to dla nas kolejny sygnał , ze firma działa naciągając klientów ,nie dając gwarancji i jest to po prostu oszustwo . Nie informując zjawiliśmy się w siedzibie w Warszawie ,gdzie rzekomo miał być nasz dysk . Niestety bez naszej zgody dysk z danymi naszych klientów i całą bazą danych został przekazany do innej zupełnie firmy !!!!! Próbowano nam wmówić , ze jest to oddział ale niestety jest to zupełnie inna firma - stąd zrozumiała jest kosmiczna cena za odzyskanie , które mimo wszystko nadal stało pod znakiem zapytania . Zażądaliśmy zwrotu dysku i wysłaliśmy go do Poznania , gdzie mega specjaliści odzyskali dane w 16h i za połowę ceny !!! Przestrzegam przed firmą LabDat ponieważ jest to jedno wielkie oszustwo i naciąganie klientów poprzez ekspertyzy oraz inne koszty ukryte .

5 / 5 2020-05-09

Masarka, czytając poniższe opinie styl działania mają prawie zawsze identyczny, różnica polega tylko na tym kiedy ofiara zaczyna się orientować że to zwykłe oszustwo - mnie też oszukali na 1600zł - to się nadaje tylko na Policję.

Laboratorium Danych

Siedziba
Kraków, Warszawa, Bielsko-Biała, Zabrze

WWW
https://laboratorium-danych.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
668 308 957

Infolinia
-

Logowanie