Kategorie: / Usługi

Laboratorium Danych

3.51/5.00 - ilość ocen: 68
4 / 5 2020-07-15

Miła obsługa, odzyskiwałem dane z uszkodzonego dysku twardego (dysk po upadku, uszkodzone głowice). Cena porównywalna jak w innych serwisach z tego co się orientowałem, ale nie jest to tania usługa. POLECAM!

5 / 5 2020-07-15

Odzyskałam dane z telefonu do sprawy sądowej. Dziękuję i polecam.

5 / 5 2020-07-15

Serdecznie polecam. Usługa wykonana dokładnie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Zlecenie wykonane sprawnie.

1 / 5 2020-07-15

Do cen podanych na stronie spokojnie można dodać jedno zero więcej oraz niezależnie pomnożyć x2. Wszystkie negatywne komentarze niestety zgodne z prawdą. Kolejne ekspertyzy wysyłane z użyciem szablonu. Podejrzewam ,że kupując nowy nośnik i wysyłając go do analizy możemy liczyć dokładnie na tę samą procedurę ekspertyzy i dowiemy się jakich to kosmicznych zabiegów będzie wymagało odzyskanie danych. Polecam pierwszy z brzegu darmowy program do odzyskiwania dostępny na zapytanie w Google. Gwarantuję ,że efekt będzie nieporównywalnie lepszy ,niż to co "uratuje" dla nas ta firma. Na szczęście mi udało się zrobić kopię binarną nośników i odzyskać to co oferowały darmowe programy przed interwencją tego labolatorium, ponieważ po zwrocie nośników były one już trwale uszkodzone uniemożliwiając reklamację pod hasłem "jeśli jakakolwiek firma we wszechświecie odzyska więcej niż my, zwrócimy pieniądze". Słowem niemałe pieniądze wyrzucone w błoto, dane nieodzyskane, sprzęt zniszczony, reklamacji brak. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości radzę podziękować czym prędzej firmie za współpracę i oddać sprawę fachowcom.

5 / 5 2020-07-13

Polecił mi ich znajomy serwis z Krakowa. Jestem zadowolony. Bardzo miłe Panie na infolinii. Pozdrawiam

5 / 5 2020-07-13

Nie mam uwag. Usługa zrealizowana dobrze, polecam.

5 / 5 2020-07-09

Udało się odzyskać około 90% danych z dysku uszkodzonego fizycznie. Jestem zadowolony z wyniku. Inni mnie straszyli, że się nie uda. Polecam

4 / 5 2020-07-08

Odzyskiwałam dane do rozprawy sądowej. Dostałam obszerny raport ze wszystkimi smsami, zdjęciami, nawet miejsca logowania do wifi! 4 gwiazdki, bo cena niemała. Kontakt ok. ładnie zapakowana paczka.

5 / 5 2020-07-08

Ok, polecam

5 / 5 2020-07-08

Szanowni Państwo! W związku z nienaturalną ilością negatywnych komentarzy w ostatnim czasie, jako właściciele firmy Laboratorium Danych pragniemy wystosować oświadczenie wyjaśniające zaistniałą sytuację. Z przykrością informujemy, że zostaliśmy zaatakowani przez osobę, której bardzo zależy na zniszczeniu naszej reputacji. Osoba ta od ponad miesiąca publikuje wielokrotnie pod różnymi pseudonimami negatywne i często nieprawdziwe komentarze. Niestety na tym portalu nie ma absolutnie żadnej możliwości weryfikacji wiarygodności wystawionych opinii, w związku z tym każdy może wystawić opinię wielokrotnie, nawet jak nie jest Klientem naszej firmy. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, chcemy, aby procedury w Laboratorium Danych były przejrzyste. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami znajdującymi się na naszej stronie www.laboratorium-danych.pl/o-nas, które świadczą o tym, że gwarantujemy profesjonalizm oraz wysoką skuteczność w działaniu. Wszystkich realnych klientów, którzy z jakiegokolwiek powodu przez niezrozumienie procedur poczuli się wprowadzeni w błąd, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta [email protected] Każda sprawa zostanie rozpatrzona indywidualnie. Informujemy również, że w związku z tym, że pracujemy na najlepszym obecnie dostępnym sprzęcie, wszystkim klientom udzielamy gwarancji, polegającej na tym, że jeśli jakakolwiek inna firma w ciągu 3 miesięcy będzie w stanie odzyskać więcej danych niż my, zwracamy całość poniesionych kosztów. Dziękujemy za zrozumienie. Laboratorium Danych

Laboratorium Danych

Siedziba
Kraków, Warszawa, Bielsko-Biała, Zabrze

WWW
https://laboratorium-danych.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
668 308 957

Infolinia
-

Logowanie