Kategorie: / Usługi / Zdrowie i uroda

Zaprojektujswojewlosy.pl Opinie Klientów

4.47/5.00 - ilość ocen: 17
opinie o Zaprojektujswojewlosy.pl
5 / 5 2019-03-04

Polecam! Najlepsze włosy jakie udało mi sie zakupić w Polsce.Jakosc wykonania b.dobra,włos najlepsZy z jakim udało mi sie zetknąć w wyrobach perukarskich. Brałam linie exclusiv najdroższa,ale warto było.Mina męża-bezcenna:)

5 / 5 2019-01-29

Wszystko ok,polecam

2019-01-04

MI RÓWNIEŻ NIE ODPISUJĄ NA MEILA Z REKLAMACJĄ!!!!! Miały być zrobione śliczne blond włosy utkane od środka włosami mojej córci, które zostały dostarczone do firmy, a dostaliśmy ciemnobrązowe włosy- coś okropnego...łzy w oczach mojego dziecka- to było straszne. Przykro mi, że w chwilach które dla chorych ludzi są tak trudne firma HAIRCLINIQUE lekceważy taki zwykły telefon klienta z prośbą o wyjaśnienie sytuacji, bo może zwyczajnie zaszła pomyłka i wysłana została nie ta peruka, która była dla nas przygotowana. Niebywałym jest fakt, że pracownik nie notuje sobie spraw i ich nie wyjaśnia, a wręcz wymaga od drugiej strony, żeby za każdym razem relacjonowała całą historię realizacji zamówienia od nowa- chyba, że taka jest polityka tej firmy i zapłacone zamówienie uważa się za nieważne.

2018-12-17

Maja rewelacyjna fryzjerke w Katowicach !!! Jest pani wielka!!! mega,dziekuje-naprawiono mi peruke ktora zniszczyla tragicznym i nieumiejętnym cięciem fryzjerka z okolic Katowic.Dziewczyny wyprowadziły ją,a myslalam ze będę musiała już wyrzucić.DZIEKI KOCHANE !!!!

2018-11-13

dzis odebralam wlosy,boze to czekanie bylo takie ciezkie,czas sie tak dluzyl,ale wlosy...!!!!! masakra!!!! warto bylo czekac !

5 / 5 2018-11-02

Zakupiłam częściowkę w firmie ZSW.Po pierwsze jestem zdziwiona co do realizacji zamóewnia, włosy przyszły w miesiąc, a miały w trzy, hmmm to dobrze. Włosy miękkie i jedwabne. Polecam wszystkim tą firmę, zasługuje stanowczo na miano RZETELNEJ.

5 / 5 2018-10-25

Powiem tak,zamówiłam włosy w firmie Z.S.W. Od momentu podpisania umowy minęło 4 miesiące, nie powiem że sie nie denerwowałam,ale wiem, że opóźniania się zdarzają w firmach. Pani która odbiera telef (Ewa) miała cały czas ze mną kontakt telefoniczny, nie dość, że tłumaczyła się dlaczego włosy są opóźnione to jeszcze wysłuchiwała o moich problemach. Pomimo spóźniania jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy a dziś noszę piękne i długie włoski :) Najlepsze jest to, że pomimo problemów z terminem nie zostawiają klienta na pastwę losu, kontakt telefoniczny był zawsze, czy się miało dobre wieści czy nie. ps, kontakt z konsultantką mam do dziś i jest godną i ciepłą osobą która zasługuje na miano konsultantki i psychologa :)

2018-09-15

Jestem osobą w podeszłym wieku,przez większą część życia zmuszona jestem do noszenia.tupecików,też byłam sceptycznie nastawiona,ale nawet nie macie pojęcia jak to jest wygodne i niewidoczne.Teraz moje myślenie odwróciło się całkowicie i żałuję tych straconych lat gdy tego nie nosiłam.:)

5 / 5 2018-09-11

Goraco polecam dla mnie nowe wlosy to nowe zycie.Tyle w temacie

5 / 5 2018-08-23

Jestem zadowolona z moich nowych włosów, są piękne, grube, lśniące długie takie jak chciałam obsługa genialana bardzo pomocna :) polecam żaneta

Rzetelne opinie o Zaprojektujswojewlosy.pl

Zaprojektujswojewlosy.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.zaprojektujswojewlosy.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie