Kategorie: / Książki / Militaria / Odzież i Obuwie / Zegarki i biżuteria / Sport

8a.pl Opinie Klientów

3.97/5.00 - ilość ocen: 64
opinie o 8a.pl
2018-09-24

Zamówiłam po czym przeczytałam opinie. Stwierdziłam postraszyc można, napisałam maila postraszylam prawami konsumenta i państwowa inspekcja pracy, odzew odrazu. Zamówiłam w sobotę dziś poniedziałek nadali przesyłkę wysłali numer przesyłki na maila nawet esemes przyszedł o nadaniu przesyłki.

5 / 5 2018-09-09

Realizacja zamówienia – do bani. Towar zamówiony w piątek, opłacony (z opcją dostawy kurierem – żeby było szybciej), przez 3 dni figurował jako „wprowadzony do systemu”. Po mailu kontrolnym przyszła odpowiedź, że… z uwagi na prowadzoną wyprzedaż są opóźnienia i że sklep postara się (o! jak łaskawie!) zrealizować zamówienie do końca kolejnego tygodnia. Po mojej prośbie o przyspieszenie wysyłki w końcu przyszedł mail, że nie ma towaru. Ciekawe, kiedy ta informacja by do mnie dotarła, gdyby nie maile przypominające… niestety potwierdziła się któraś z poprzednio wpisanych negatywnych opinii, że sklep wystawia towar (jako dostępny) po niższej cenie, po czym okazuje się (i to już po złożeniu zamówienia, opłaceniu i mailowym upominaniu się), że jednak nie ma go na stanie. Gorąco polecam… omijać szerokim łukiem, jeśli zależy nam na szybkiej i sprawnej dostawie.

2 / 5 2018-09-02

Kupiłam buty, owszem przyszły dość szybko, ale w lewym bucie tuż przy palcach była wada - twarde wybrzuszenie, które uwierało - rzecz niedopuszczalna w przypadku butów na dłuższe górskie wędrówki. Odesłałam buty i dowiedziałam się od Obsługi Klienta, że nie stwierdzono żadnej wady i prawdopodobnie to wina asymetrii moich stóp (!). Nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło z żadnymi zakupionymi butami. To absurdalne, bo wadę można było wyczuć nawet ręką - sklep jednak szedł w zaparte, mówiąc, że żadnej wady nie ma. Zwrócono mi pieniądze za buty, bo zmieściłam się w gwarantowanych 14 dniach na zwrot. Gdybym nie zdążyła, zostałabym z 350zł wyrzuconymi w błoto i butami, które mogłabym podziwiać najwyżej na półce, bo sklep wady nie stwierdził, więc reklamacji by nie uznał. Nie dostałam zwrotu za przesyłkę (26zł) - zwracają, tylko w przypadku "uznania" wady. Najwyraźniej sklep zarabia na odsyłanych towarach. W dobie paczkomatów i miliona sklepów z darmowym zwrotem to wstyd i przeżytek. Zdecydowanie nie polecam.

5 / 5 2018-08-17

Dobry kontakt mailowy i telefoniczny, szybka wysyłka, bezproblemowa wymiana.

5 / 5 2018-08-13

Najlepszy internetowy sklep górski w Polsce. Nikt w tak rewelacyjny sposób nie przygotowuje swojej oferty. Na największą pochwałę zasługują zdjęcia... Jasne można iść na łatwiznę i wrzucić zdjęcia katalogowe, ale to często nie odzwierciedla faktycznego wyglądu towaru. Co innego w 8a.pl, gdzie jest masa świetnych zdjęć (wyglądają na ich własne) doskonale obrazujących produkt, który zamierza się kupić. Praktycza też jest zakładka z rozmiarówką. To wszystko bardzo pomaga przy wyborze. Zrobiłem już kilka zakupów w 8a i jestem bardzo zadowolony. Jak czegoś będę jeszcze potrzebował będę do nich z chęcią zaglądał.

5 / 5 2018-08-04

Transakcja szybka i bezproblemowa. Dwa dni od zamówienia przesyłkę odebrałem w paczkomacie. Towar zgodny z opisem, cena atrakcyjna.

5 / 5 2018-07-30

Widzę, że sklep ma fatalne opinie dlatego dorzucę swoją: moje zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie, opakowanie takie, o jakie prosiłem (ponadstandardowe). Cóż. Ja polecam.

2018-07-28

Długi czas realizacji zamówień. Od przelewu do wysyłki upływają dwa dni robocze. Jedyny sposób na zmianę podejścia do klienta, to nie robienie zakupów w tym sklepie.

2018-07-02

Moim zdaniem sklep na wysokim poziomie zaopatrzenia i kultury sprzedaży. Wymiana rozmiaru, koloru odzieży nie przysporzyła dodatkowych kosztów i problemów.

5 / 5 2018-06-26

Zakupiłam w sklepie softshell firmy REGATTA. Pomimo okresu przedświątecznego firma stanęła na wysokości zadania i przesyłka dotarła bardzo szybko.Do przesyłki załączony był słodki świąteczny upominek -to miłe. Opakowanie przesyłki bez zarzutu kartonik , dodatkowe broszury etc. Poprawiłaby nieznacznie wizualność korespondencji automatycznej by była bardziej szczegółowa i czytelna.

Rzetelne opinie o 8a.pl

8a.pl

Siedziba
Gliwice

WWW
http://www.8a.pl

Email
[email protected]

Telefon
32 332 44 88

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie