Kategorie: / Książki / Militaria / Odzież i Obuwie / Zegarki i biżuteria / Sport

8a.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.89
opinie o 8a.pl
3 / 5 2023-12-06

Sklep internetowy Regatta.pl to zwykli oszuści kupiłem kurtkę opłaciłem przelewem następnego dnia informacja że zamówienie anulowano a zwrot pieniędzy na konto w ciągu 1-3 dni roboczych minęło dwa tygodnie i nic kontaktu telefonicznego brak na maile odpisują że pieniądze wysłane poprosiłem o potwierdzenie przelewu brak odzewu zwykła kradzież sklep wycofał się z opineo bo takich oszukanych ludzi jak i postów jest tam prawie 1000 zgłosiłem sprawę na policję na szczęście przyjęli zgłoszenie złożyłem też sprawę do rzecznika praw konsumentów czekam na efekty jestem stratny na 100zł niby nie dużo ale pomnożyć to przez chociaż te 1000 osób z opineo widać w tym kraju da się legalnie okradać ludzi a najlepsze że kurtka z promocji znów jest do kupienia na stronie

5 / 5 2023-02-17

Nie polecam sklepu, ponieważ jego obsługa reklamacji jest fatalna. Czekam już 95 dni na zwrot butów, które uznano w ramach reklamacji 15 listopada 2022 roku. Potwierdzono wpływ reklamacji, ale do tej pory nie otrzymałem ani butów, ani zwrotu pieniędzy. Na moje maile odpowiadają z dużym opóźnieniem lub wcale. Infolinia nie udziela informacji na temat reklamacji, a osoby odpowiedzialne za jej rozpatrzenie nie odpowiadają na moje zapytania. Sytuacja jest bardzo frustrująca i jedynym sposobem na rozwiązanie jest skarga do rzecznika konsumentów i UOKIK.

5 / 5 2023-01-17

W wyniku promocji, z radością dokonałem zakupu podkoszulki na ich stronie. Po dwóch dniach otrzymałem wiadomość, że moje zamówienie zostało anulowane. Zastanawiam się dlaczego w ogóle wystawili go na sprzedaż, jeśli miało zostać anulowane. Straciłem jedynie dużo czasu, szukając tego produktu! Ciekawi mnie, kiedy otrzymam zwrot pieniędzy.

5 / 5 2023-01-17

Zdecydowalem sie na zakup podkoszulka na ich stronie jako czesc promocji i bylem zadowolony z tej decyzji. Jednak po 2 dniach otrzymalem informacje, ze moje zamowienie zostalo anulowane. Zastanawiam sie, dlaczego w ogole wystawiali ten produkt na sprzedaz, jesli nie byli w stanie go zrealizowac? Teraz stracilem mnostwo czasu na jego poszukiwanie! Ciekawe kiedy otrzymam zwrot pieniedzy.

1 / 5 2023-01-02

Bardzo uważaj na oszustów! Wysłałem uprząż na żądanie w celu przeprowadzenia kontroli, ale produkt nie było bezpieczny. Od czterech miesięcy nie mam żadnego kontaktu, ani z towarem, ani z pieniędzmi.

1 / 5 2023-01-02

Zwróciłem uwagę na oszustów! Wysłałem uprząż na żądanie w celu sprawdzenia, jednak produkt nie spełniał standardów bezpieczeństwa. Od czterech miesięcy nie jestem w kontakcie, ani nie otrzymałem sprzętu, ani nie zostałem zwrócony kwoty pieniędzy.

1 / 5 2022-09-20

Na stronach głównych ogłoszono, że zwrot pieniędzy zajmie maksymalnie 3 dni robocze. Jednak po wielu nieudanych próbach skontaktowania się dowiedziałem się, że w rzeczywistości zgodnie z regulaminem czas na zwrot wynosi 14 dni. Jest to nie tylko okres zatwierdzenia zwrotu, ale także czas, w którym pieniądze zostaną zwrócone. QNsRkq

1 / 5 2022-09-20

Na stronie głównej podano, że zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3 dni roboczych. Jednakże, pomimo wielu prób skontaktowania się, otrzymałem informację, że w rzeczywistości zgodnie z regulaminem, proces zwrotu może potrwać aż 14 dni. Warto podkreślić, że ten termin odnosi się nie do samego zwrotu, lecz do zatwierdzenia zwrotu przez odpowiednie służby.

5 / 5 2021-05-28

Po półtora roku używania butów górskich Salewa CROW GTX, odkleił się otok gumowy w czterech miejscach, więc zdecydowałam się zareklamować zakup. Żądałam wymiany na nowe lub zwrotu gotówki. Jednakże, ekspert rzekomo przeprowadzający test stwierdził, że buty nie przemakają, ale jedynie sprawiają uczucie chłodu, mimo że moje skarpety są całkowicie mokre po deszczowej pogodzie. Ekspert odrzucił moje żądanie wymiany lub zwrotu gotówki, proponując jedynie podklejenie otoku. Uważam to za skandaliczne i nie polecam nikomu tego sklepu. Opinie są dobre tylko wtedy, gdy kupujemy coś, ale problem zaczyna się przy reklamacji.

1 / 5 2021-05-04

Widzę wiele bardzo negatywnych opinii i niestety muszę do nich dołączyć. Obsługa klienta w tym sklepie przypomina standard sprzed 30 lat. Ceny są atrakcyjne, ale lepiej kupować gdzie indziej. Nie będę się rozpisywał, podobnie jak wielu innych klientów, także mnie dotknęła sytuacja z gwarancją. Mój produkt był wyraźnie wadliwy i po roku użytkowania się rozpadł, mimo że miał 2 lata gwarancji. Sklep automatycznie odrzucił moje zgłoszenie gwarancyjne. Teraz czekam na decyzję producenta i rozważam złożenie skargi na ten sklep w instytucjach zajmujących się ochroną konsumentów. Ostatecznie odradzam zakupy w tym sklepie każdemu, kto czyta ten post.

0 / 5 2019-03-20

Cześć, złożyłem zamówienie w niedzielę i tego samego dnia dokonałem przelewu. Paczkę otrzymałem już w środę. Sklep bardzo szybko odpowiadał na moje maile, już tego samego dnia. Szczerze polecam ten sklep i na pewno będę z niego jeszcze korzystać.

0 / 5 2019-03-20

Dzień dobry, w niedzielę złożyłem zamówienie i tego samego dnia dokonałem przelewu. Paczkę odebrałem już w środę. Komunikacja z sklepem była bardzo skuteczna - odpowiedzieli na dwa moje maile jeszcze tego samego dnia. Zdecydowanie polecam ten sklep i na pewno będę korzystać z niego w przyszłości.

2 / 5 2019-02-15

Bądź uważny, ponieważ co najmniej sześć z ostatnich trzydziestu opinii jest negatywnych.

5 / 5 2019-01-29

Dobry kontakt mailowy i telefoniczny, szybka wysyłka, bezproblemowa wymiana.

5 / 5 2019-01-27

Obsługa była doskonała i skuteczna. Gdy okazało się, że zamówione softshelle nie były idealne, zwróciłem je i natychmiast otrzymałem zwrot pieniędzy. Nie musiałem się kontaktować, wysyłać wiadomości ani się ponaglać - obsługa była świetna.

5 / 5 2019-01-27

Obsługa była doskonała i bardzo skuteczna. Kiedy okazało się, że zamówione softshelle nie pasują mi w pełni, zwróciłem je i natychmiast otrzymałem zwrot pieniędzy. Nie musiałem się kontaktować, pisać ani naciskać - obsługa była świetna.

5 / 5 2019-01-22

Mega profesjonalizm ,szybka wysyłka udane zakupy polecam

1 / 5 2019-01-21

Mimo że sklep miał kilka opinii negatywnych w ostatnim czasie, zdecydowałem się na zakup z pewnym niepokojem. Te opinie dotyczyły jednak głównie jakości reklamacji lub czasu dostawy, więc zdecydowałem się podjąć ryzyko. Okazało się, że wszelkie formalności załatwione zostały profesjonalnie i terminowo - już w pierwszym dniu po dokonaniu zakupu otrzymałem potwierdzenie jego realizacji, a kolejnego dnia informację o wysyłce. Plecak Deuter, który zamówiłem, został dostarczony na trzeci dzień, starannie zapakowany i z kompletem metek, dokładnie taki, jak sobie życzyłem. Nie ma powodów do niepokoju przy robieniu zakupów w tym sklepie - jego solidność jest potwierdzona przez wielki kapitał zakładowy, a nie jest to typowy garażowo-piwniczny biznes.

0 / 5 2019-01-20

W sklepie internetowym zamówiłam Jetboil Zip i chciałam dokupić kartusz. Skontaktowałam się z obsługą klienta i polecili mi kartusz Gosystem. Po otrzymaniu zamówienia, wybrałam się w góry, niestety kartusz nie pasował do palnika na wysokości 4000 m n.p.m. Po powrocie skontaktowałam się ponownie z obsługą klienta i dowiedziałam się, że Jetboil jest niekompatybilny z kartuszami Gosystem. Jednakże, był już za późno na zwrot towaru i miałam wrażenie, że obsługa klienta nie interesuje się tą sytuacją. Nie było również mowy o reklamacji, musiałabym ją prawdopodobnie opłacić samodzielnie. Szczerze odradzam!

0 / 5 2019-01-12

Wysyłka dotarła punktualnie. Komunikacja telefoniczna z sklepem przebiegła bez żadnych problemów. Jednakże, niestety musiałem zwrócić buty. Na moje zdziwienie, pieniądze zostały zwrócone na moje konto w ciągu dwóch dni od dostarczenia produktu. Gorąco polecam dokonywanie zakupów w tym sklepie.

Rzetelne opinie o 8a.pl

8a.pl

Siedziba
Gliwice

WWW
http://www.8a.pl

Email
[email protected]

Telefon
32 332 44 88

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie