Kategorie: / Artykuły Zoologiczne

Benkoda.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.03
opinie o Benkoda.pl
3 / 5 2019-03-23

Witajcie klienci i zainteresowani zakupami w tym sklepie. Chciałbym ostrzec Was, że firma ta nie jest godna polecenia. Zamówiłem tu towar i zapłaciłem za niego przelewem 9 marca 2018 roku. Niestety, mimo upływu ponad dwóch tygodni, do dzisiaj, czyli 26 marca 2018 roku, nie otrzymałem zamówienia. Kiedy składałem reklamację przez e-mail, otrzymałem odpowiedź, że firma ma problem z uszkodzoną słuchawką i nie może ze mną skontaktować. Jest to niedopuszczalne w dzisiejszych czasach, gdy wszyscy posiadają darmowe połączenia telefoniczne. Właściciel sklepu mógłby do mnie zadzwonić i rozwiązać problem, ale zamiast tego czeka i mąci w nadziei, że zapomnę o moim zamówieniu, a firma wzbogaci się o kolejne 117,48 zł. Po kolejnej reklamacji i prośbie o zwrot pieniędzy, nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Właściciel sklepu wydaje się uważać, że mała kwota nie będzie miała żadnych konsekwencji. Moim zdaniem próbuje wyłudzić pieniądze. Wkrótce będę zmuszony zgłosić tę sprawę do prokuratury, aby inni potencjalni klienci nie padli ofiarami tak jak ja. Życzę wszystkim owocnych zakupów, ale polecam unikać tego sklepu.

1 / 5 2019-03-22

Zamówiłam i zapłaciłam za towar 15 lutego 2018 roku. Po tygodniu zapytałam o wysyłkę, ale odpowiedzieli, że mają reorganizację magazynu i nie wiedzą, kiedy będą mogli wysłać przesyłkę. 2 marca zdecydowałam się zrezygnować z zamówienia i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Powiedzieli, że pieniądze będą zwrócone w ciągu dwóch tygodni. W dniu dzisiejszym, 19 marca 2018 roku, otrzymałam odpowiedź, że firma ma problemy finansowe ze względu na poważną chorobę właściciela, ale pieniądze na pewno zostaną zwrócone wkrótce. Warto pomyśleć o zgłoszeniu tego na policję, ponieważ jestem pewna, że nie jestem jedyną osobą w takiej sytuacji. Może warto również zainteresować się tym Urzędem Skarbowym? Uwaga! Ta firma to złodzieje i oszuści! Skoro nie są w stanie zapłacić, a właściciel jest ciężko chory, to dlaczego jeszcze prowadzą sprzedaż?

0 / 5 2019-03-20

Klienci są oszukiwani i okradani przez nieuczciwych przedsiębiorców. W pierwszej kolejności obiecują bezproblemową wysyłkę, a następnie odmawiają zwrotu pieniędzy, ignorując prośby i groźby. Takie zachowanie wskazuje na to, że osoby prowadzące ten biznes wykorzystują go tylko do oszustw. Wszystko zaczęło się od kilku tygodniowej sytuacji z magazynem, ale dzisiaj jest to nieprawdopodobne, więc wymyślili chorobę właściciela jako wymówkę. Niestety, wydaje się, że każdy w tej firmie ma chore myślenie. Od 15 lutego nie otrzymałem ani produktu, ani zwrotu pieniędzy, ale złożyłem zawiadomienie w tej sprawie.

2 / 5 2019-03-01

Zamówienie złożone 26 lutego jeszcze nie wysłane! Problem z kontaktem ze sklepem! Nie polecam!

5 / 5 2019-02-23

Polecam!

2019-02-22

Sklep godny polecenia

2 / 5 2019-02-16

Nie mogę polecić tego miejsca. Od ponad miesiąca nie otrzymałam zamówionego towaru. Kiedy kontaktuję się drogą mailową, otrzymuję odpowiedzi informujące, że duże obłożenie zamówieniami powoduje opóźnienia w wysyłce, ale paczka zostanie wysłana za kilka dni. Niestety, to okazuje się nieprawdą, ponieważ towar wciąż nie został wysłany, a także nie zwrócili mi pieniędzy.

5 / 5 2019-02-05

Pomimo, ze czekałam na przesylke 2 tyg. Po wyjasnieniach właściciela rozumiem sytuacje. Towar jak najbardziej polecam.

5 / 5 2019-02-04

Super wszystko

5 / 5 2019-01-21

Bardzo uczciwy Sprzedający Dobry kontakt Polecam tego Sprzedającego

0 / 5 2019-01-19

Bardzo źle, nie dostarczyli mi dwóch potwierdzonych zamówień i moje psy zostały bez jedzenia (wyjeżdżałem na wakacje). Na moją reklamację odpowiedzieli, że zamówienia zostały anulowane. Na pytanie, kto zaczął rozmowę, nie udzielili mi odpowiedzi. Nie polecam!

0 / 5 2019-01-19

Moje dwa zamówienia, które zostały potwierdzone, nie zostały zrealizowane, co spowodowało, że psy zostały bez karmy w czasie, gdy wyjeżdżałem na wakacje. Kiedy złożyłem reklamację, powiedzieli mi, że zamówienia zostały anulowane. Nie wiadomo było również przez kogo zaczęła się ta rozmowa. Nie polecam tego miejsca!

2019-01-19

Ponad 3 tygodnie oczekiwania na przesyłkę. Zważywszy ba okres Świąt będę wyrozumiała. Dobre ceny, dobry kontakt, artykuły zgodne z opisem

2 / 5 2019-01-14

Firma działa bardzo słabo, opóźnia się z wysyłką. W poniedziałek złożyłam zamówienie i dokonałam przelewu, ale dopiero w czwartek dostałam odpowiedź, że wysyłka nastąpi w ciągu kilku dni. Czekałam na karmę dla mojego chorego shih tzu, ale nie mogłam już tak długo czekać. Inne firmy realizują zamówienia znacznie szybciej - tydzień to za mało! Teraz oczekuję na zwrot pieniędzy, ale wciąż ich nie otrzymałam. Nie polecam tej firmy, jest bardzo nieprofesjonalna i niegodna zaufania.

2 / 5 2019-01-12

Do tej pory nie spotkałem się z takim nieprofesjonalnym działaniem sklepu. Nawet ci, którzy oszukują na Allegro, działają w sposób bardziej transparentny. Zamówiłem towar miesiąc temu, ale po tygodniu zapytałem, dlaczego nadal nie został wysłany. Jednak ze strony sklepu nie było żadnego kontaktu i wydawało się, że są zamierzeni opóźniać przesyłkę. Okazało się, że sklep organizuje rzekomą reorganizację magazynu, ale nie był podany konkretny termin na wysyłkę. Postanowiłem zaczekać, ale po kolejnych dwóch tygodniach bez żadnego odzewu, zdecydowałem się na anulowanie zamówienia. Zamówienie zostało anulowane, ale niestety, nadal nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Nie polecam tego sklepu, szczególnie jeśli chodzi o artykuły zoologiczne. Sklep działa w sposób podejrzany i nieprofesjonalny.

1 / 5 2019-01-10

od 20.02. oczekuję na otrzymanie pieniędzy. Otrzymałem dzisiaj informację, że firma boryka się z trudnościami finansowymi z powodu poważnej choroby właściciela. Zgłosiłem tę sprawę na policję.

2019-01-07

Porażka

2 / 5 2019-01-02

Nie zalecam tego sprzedawcy, dopiero co kupiłem i uprzejmie zapłaciłem za towar, który dotarł do mnie 11 grudnia, mimo że zakupiony został 30 listopada. Jeśli lubisz czekać tak długo, to okej, ale niestety jest to pierwszy raz, kiedy spotykam się z takim bardzo długim okresem oczekiwania. Na skali od 1 do 10, jest to ogromny minus.

2 / 5 2019-01-01

Na zamówienie czekam miesiąc, teksty o reorganizacji działu zwierzęcego już mnie nudzi... ile można czekać?? Stanowczo nie polecam !!!!!

0 / 5 2018-12-31

Czy firma nie powinna wstrzymać przyjmowania zamówień podczas reorganizacji magazynu? Nie było mnie o tym poinformowano wcześniej i teraz mam problem, ponieważ moje zamówienie się opóźniło. Muszę kupować karmę w stacjonarnych sklepach, ponieważ nie wiem, kiedy moje zamrożone środki zostaną odblokowane. Jest to dziwne, ponieważ moje poprzednie zamówienie z sekcji zoologicznej zostało zrealizowane natychmiast.

Rzetelne opinie o Benkoda.pl

Benkoda.pl

Siedziba
Oława

WWW
http://benkoda.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie