Kategorie: / Książki

Dobre-ksiazki.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.65
opinie o Dobre-ksiazki.com.pl
1 / 5 2019-03-21

Żenada wczoraj umieściłem negatywną opinie a dwie godziny później już jej nie ma!

5 / 5 2019-03-18

Według mnie wszystko jest doskonałe. Paczka dotarła bardzo szybko, zgodnie z zaplanowaną datą. Książki zostały świetnie spakowane i każda z nich jest w idealnym stanie. Jestem oczarowana. Zakup był tani i udany. Gorąco polecam.

5 / 5 2019-03-18

Moim zdaniem wszystko jest doskonałe. Przesyłka została dostarczona błyskawicznie i zgodnie z oczekiwaną datą. Książki zostały starannie zapakowane i każda z nich jest w nienaruszonym stanie. Jestem zachwycona. Cena była atrakcyjna, a jakość doskonała. Gorąco polecam.

5 / 5 2019-03-06

Zalecam ignorowanie negatywnych opinii od osób kupujących prezenty na ostatnią chwilę, które następnie dają negatywne recenzje tylko dlatego, że przesyłka nie dotarła w ciągu dwóch dni. Ten sklep zasługuje na ogromne pozytywy! Kontakt telefoniczny był bez zarzutu i bardzo miła Pani w biurze obsługi była pomocna i zorientowana. Moja przesyłka dotarła do mnie znacznie szybciej, niż przewidywano w mailu i dodatkowo zaoszczędziłam ponad 40zł! Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę polecać ten sklep oraz sama z niego korzystać w przyszłości!

0 / 5 2019-03-04

Jeśli komuś nie zależy na pośpiechu, może śmiało czekać ponad tydzień, wtedy ceny będą korzystne. Terminy realizacji są bardzo słabe, zwłaszcza w porównaniu do dzisiejszych standardów, a dodatkowo są niezgodne z informacją na liście przewozowym, co jest nieprawdziwe.

0 / 5 2019-03-04

Jeśli komuś nie zależy na czasie, może z powodzeniem poczekać ponad tydzień, a ceny będą korzystne. Natomiast terminy realizacji są bardzo słabe w porównaniu do obecnych standardów i są również kłamstwem, jeśli chodzi o termin wysyłki, ponieważ nie zgadza się z listem przewozowym.

2019-02-13

Nie odpowiadają na maile. O niczym nie informują. Dramat. Przesyłka zamówiona kurierem, tydzień minął i czekam...

0 / 5 2019-02-11

Wysłałam prośbę o umieszczenie na fakturze tylko działalności gospodarczej, a reszta powinna być na paragonie. Jednak otrzymałam fakturę z wszystkimi pozycjami, w tym książkami dla dziecka. Na fakturze pojawiła się uwaga, aby umieścić tylko książkę "HTML i CSS". Czy nie byłoby łatwiej, gdyby roboty zastąpiły ludzi w myśleniu? Muszę wyrzucić fakturę, ponieważ wątpię, że moje pytanie o poważność uwagi na fakturze dla stałego klienta coś zmieni.

5 / 5 2019-01-24

Komunikacja z sklepem była bardzo dobra, a wysyłka została szybko zrealizowana - oczekiwano, że przesyłka dotrze w piątek, jednak paczka została dostarczona już w czwartek. Sklep zasługuje więc na duże pochwały. Dodatkowo, zabawka została solidnie zapakowana i zabezpieczona.

5 / 5 2019-01-24

Skontaktowaliśmy się z sklepem i byliśmy bardzo zadowoleni z jakości naszej interakcji. Dodatkowo, paczka została dostarczona bardzo szybko - pierwotnie oczekiwaliśmy dostawy w piątek, ale zaskoczenie, przesyłka dotarła już w czwartek. Nasze doświadczenie z tym sklepem jest więc bardzo pozytywne. Co więcej, zabawka była starannie zapakowana i odpowiednio zabezpieczona.

0 / 5 2019-01-01

W połowie grudnia 2017 roku złożyłam zamówienie, zakładając, że dotrze ono przed świętami, ponieważ zawsze trwało to tylko dwa dni i nie było problemów. Niestety, w tym roku coś się zepsuło, ponieważ status zamówienia utknął na "w trakcie realizacji" przez cały tydzień, a na moje maile nie odpowiadali, natomiast telefon był albo zajęty, albo wyłączony. Jest to dla mnie bardzo stresująca sytuacja, ponieważ nie mam już prezentów świątecznych i muszę teraz szukać ich gdzie indziej. Mam nadzieję, że sklep udzieli mi satysfakcjonującego wyjaśnienia, w przeciwnym razie będzie to moje ostatnie zamówienie u nich, mimo że regularnie dokonywałam zakupów przez dwa lata.

0 / 5 2019-01-01

Uwaga, ten sklep jest niegodny zaufania. Pierwszym problemem było to, że zamówiłem wydanie książki z 2016 roku, ale otrzymałem z 2013. Po drugie, sklep zobowiązał się do wysyłki zamówionej książki w ciągu 48 godzin w dni robocze. Jednakże, opłaciłem książkę w niedzielę (11 grudnia) i powinna zostać wysłana przed końcem wtorku, co nie miało miejsca. W mailu podano środę jako przewidywany termin wysyłki, ale książka została wysłana dopiero w czwartek popołudniu, bez uprzedzenia o opóźnieniu. Podczas rozmowy telefonicznej, sklep próbował zwalić winę na okres przedświąteczny, mimo że inne sklepy i firmy kurierskie w tym samym czasie miały bezproblemowe wysyłki. Niestety, prezent, który planowałem dać nie dotarł na czas z powodu winy sklepu. Wnioskując, ten sklep nie zasługuje na pozytywne opinie na portalu Ceneo, o których się chwali.

5 / 5 2018-12-31

Księgarnia "Dobre książki" to dobry wybór. Kontakt i szybkość jest wspaniała. Szczerze polecam wszystkim wahającym się. Kupujcie śmiało!

5 / 5 2018-12-20

Wszystko ok.

2018-12-08

Transakcja przeprowadzona pomyślnie .

0 / 5 2018-12-03

Przeszło tydzień temu, w dniu 13 grudnia, złożyłam zamówienie. Mimo upływu sześciu dni roboczych, tj. 19 grudnia, towar nie został jeszcze dostarczony. Nie jestem w stanie skontaktować się z firmą, ponieważ brak jest jakiejkolwiek możliwości kontaktu oraz informacji o aktualnym położeniu zamówienia. Towar miał być prezentem pod choinkę dla mojej córki i bardzo się martwię, czy w ogóle zostanie dostarczony. Zamawiałam podobne produkty z innych sklepów internetowych tego samego dnia i już w piątek je otrzymałam. Czy ktoś mógłby mnie wskazać, jak nawiązać kontakt z tą firmą? Na stronie internetowej podany numer telefonu nie działa.

5 / 5 2018-11-29

Gorąco polecam. Szybko, sprawnie.

2018-11-26

Serdecznie polecam

2 / 5 2018-10-27

Nie mogę z całą szczerością polecić robienia zakupów w tym sklepie. Zamówienia są realizowane nieterminowo, obsługa klienta jest na fatalnym poziomie, a braki w obsłudze klienta są ogromne. Książki, które miały być prezentem, niestety nie dotarły na czas z powodu winy firmy. Zdecydowanie odradzam ten sklep, chyba że jesteście osobami o żelaznych nerwach. Mam bardzo, bardzo negatywne doświadczenia.

5 / 5 2018-10-17

Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło tak jak powinno, a kurier był następnego dnia. Polecam;)

Rzetelne opinie o Dobre-ksiazki.com.pl

Dobre-ksiazki.com.pl

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://www.dobre-ksiazki.com.pl

Email
-

Telefon
33 4997676

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie