Kategorie: / RTV

Elektrosam.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.92
opinie o Elektrosam.pl
5 / 5 2019-03-19

Sklep zaoferował najniższą cene i zamówienie zrealizował bardzo szybko. Towar zgodny z opisem i bez skaz. Polecam innym.

5 / 5 2019-03-13

Zamówiłam tuner za pobraniem. Szybka wysyłka. Nie było problemów ze sprzętem. Jestem zadowolona z zakupu w EletroSam.

5 / 5 2019-02-20

polecam, sklep ok

5 / 5 2019-02-07

Jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupionych przedmiotów jak i z szybkiej dostawy

5 / 5 2019-01-18

Wszystko dobrze i szybko, przesyłka profesjonalnie zapakowana, polecam

1 / 5 2019-01-11

Postanawiam wystawić negatywną opinię po raz kolejny, ponieważ poprzedni sklep bezpodstawnie kłócił się ze mną przez ponad 2 miesiące. Ostatecznie, spór został rozwiązany, a ja zostałem poproszony o ponowne wystawienie opinii, co czynię zgodnie z prośbą. Przez dziesięć lat kupuję przez internet i przeprowadzam kilkadziesiąt, a nawet ponad sto transakcji rocznie, a ten sklep okazał się najgorszym z jakim miałem do czynienia. Zamówiłem lodówkę, a przez dwa tygodnie otrzymywałem nieprawdziwe informacje dotyczące wysyłki i realizacji zamówienia (w tym numer listu przewozowego dla przesyłki, która nigdy nie została wysłana). Ostatecznie, zamówienie zostało anulowane, a ja nie mogłem odzyskać wpłaconych pieniędzy. Dopiero po zgłoszeniu sprawy na policję, po tygodniu otrzymałem zwrot. Moim błędem było to, że nie przeczytałem dokładnie komentarzy o tym sklepie przed zakupem. Dlatego ostrzegam wszystkich, aby kupowali gdzie indziej!

2019-01-07

Kolejny raz udany zakup. Miły i pomocny kontakt. Przesyłki zapakowane bardzo fachowo. Krótki okres oczekiwania

5 / 5 2019-01-06

GORĄCO POLECAM !!!!

5 / 5 2018-12-27

Miło i szybko, w dwa dni otrzymałem towar

3 / 5 2018-12-21

Przeszło trzy tygodnie zeszły od momentu złożenia zamówienia do otrzymania zakupionego towaru. Termin dostawy został przekładany kilkukrotnie, co spowodowało duże utrudnienia. Komunikacja z obsługą klienta była trudna. Osobiście odradzam tej firmie, jeśli ktoś zależy na szybkości i wiarygodności.

3 / 5 2018-12-21

Złożenie zamówienia a otrzymanie towaru zajęło aż 21 dni, co oznacza, że trzeba było czekać dłużej niż oczekiwano. Ponadto, termin dostawy był kilkakrotnie przesuwany, co utrudniło całą sytuację. Dodatkowo, było trudno nawiązać kontakt z osobą odpowiedzialną za zamówienie. Jeśli komuś zależy na szybkości i rzetelności, zdecydowanie odradzam tego dostawcę.

2 / 5 2018-12-12

Sklep, który miałem ostatnio okazję odwiedzić, kompletnie zawalił moje zamówienie. Mimo kilku wysłanych maili, informujących ich o opóźnieniu, i kolejnych informacji zwrotnych, nie byli w stanie spełnić moich oczekiwań. Niestety, po trzech tygodniach musiałem zrezygnować z zamówienia. Niestety, do dziś nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za to zamówienie. Szczerze odradzam ten sklep!

2 / 5 2018-12-12

Sprzedawca nie dotrzymał umowy przez trzy tygodnie. Po wielu wiadomościach poinformował mnie o opóźnieniach, a następnie, po dłuższym czasie, zdecydował się zrezygnować z realizacji zamówienia. Minęło już tyle czasu, a ja nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Nie polecam tego sklepu!

5 / 5 2018-12-12

Szybko i konkretnie - dobra obsługa, nie musiałem się przejmować przesyłką, itp. Osobiście polecam!

5 / 5 2018-12-09

Jestem zadowolona z zakupu, zamówiłam w sklepie lodówkę, towar otrzymałam już następnego dnia po zamówieniu. Polecam ten sklep.

0 / 5 2018-12-06

Nabyłem części do komputera. Natychmiast otrzymałem wiadomość, że moje zamówienie jest przetwarzane i będę miał je w ciągu tygodnia. Kiedy próbowałem się z nimi skontaktować, telefon pozostawał bez odzewu. Nagle, napisali, że wysłali towar, ale kiedy dzwoniłem, kłamali, że już został wysłany. Przez kolejne trzy tygodnie byli nieuczciwi w swoim zachowaniu i nie mieli sumienia. Później usłyszałem, że mają problemy logistyczne, co brzmiało idiotycznie. Gdy w końcu odebrali mój telefon, jedynie mnie oszukiwali. Ten człowiek jest pozbawiony uczciwości i sumienia. Uwaga! Jak ja, nie płacąc z góry.

2 / 5 2018-11-15

Mój kontakt z tym sklepem był nieudany. Chciałem kupić produkt, który widziałem jako dostępny w magazynie. Przedpłaciłem za niego i otrzymałem potwierdzenie, że wpłata dotarła do sklepu. Niestety, mimo że status zamówienia był aktualizowany, towar nie został dostarczony na czas. Po wielu telefonach dowiedziałem się, że coś poszło nie tak z kurierem, więc anulowałem zamówienie. Otrzymałem potwierdzenie zwrotu pieniędzy, ale musiałem kilka razy dzwonić, aby faktycznie otrzymać pieniądze. Choć obsługa klienta była miła, to ciągłe opóźnienia i kłamstwa zrobiły na mnie bardzo złe wrażenie. Nie polecam tego sklepu, bo nie wiadomo, kiedy może dojść do problemów.

0 / 5 2018-11-02

Wybrałem Elektrosam.pl jako sklep do zakupów ze względu na informacje, które znalazłem na ich stronie internetowej dotyczące dostępności produktów i natychmiastowej wysyłki po wpłacie. Innym sklepom zajęłoby to trzy dni robocze, jednak Elektrosam.pl zapewniał, że zrobią to w ciągu trzech dni roboczych. Mimo otrzymanego potwierdzenia zamówienia i informacji, że produkt zostanie zrealizowany w ciągu trzech dni roboczych, ostatecznie tak się nie stało. Po trzecim dniu bez otrzymania produktu ani informacji o jego wysyłce, kontaktowałem się z nimi za pośrednictwem poczty e-mailowej i telefonicznie. Obiecano mi wysłanie produktu jeszcze tego samego dnia i dostarczenie następnego dnia, lecz się to nie udało. Na kolejne pytania o wysyłkę dowiedziałem się, że sklep nie miał już produktu i nie mógł określić, kiedy go otrzyma. Musiałem więc szukać go w innych sklepach na ostatnią chwilę, co pochłonęło mój czas, nerwy i dodatkowe pieniądze na paliwo. Zwrot pieniędzy otrzymałem po 30 dniach, a sklep powołuje się na regulamin, który mówi o miesięcznym czasie dostawy. Jednak wcześniej obiecywano mi, że produkt zostanie wysłany już po trzech dniach roboczych, co okazało się nieprawdą. Niemniej jednak, polecam unikać sklepu Elektrosam.pl, jeśli chcesz kupić produkt i nie czekać na niego miesiąc.

0 / 5 2018-10-23

10 sierpnia złożyłem zamówienie i zapłaciłem pełną kwotę z góry. Przelew został zaksięgowany 14 sierpnia. Niestety, termin dostawy był kilkakrotnie przesuwany. 11 września otrzymałem informację, że moje zamówienie zostało anulowane. Jednak do dzisiaj nie otrzymałem ani zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.

0 / 5 2018-10-23

Zamówienie zostało złożone 10 sierpnia, a płatność została dokonana z góry. Przelew został zaksięgowany 14 sierpnia. Termin dostawy był kilkakrotnie przesuwany. Niestety, 11 września moje zamówienie zostało anulowane. Do dzisiaj nie otrzymałem ani towaru, ani zwrotu pieniędzy.

Rzetelne opinie o Elektrosam.pl

Elektrosam.pl

Siedziba
Kielce

WWW
http://www.elektrosam.pl

Email
[email protected]

Telefon
79 0649761

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie