Kategorie: / Odzież i Obuwie

Citysport.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Citysport.pl
2 / 5 2019-03-23

To straszna tragedia! Na pewno nie polecam tego sklepu! Mój pakiet zajęło osiem dni, a gdy w końcu udało mi się dodzwonić na infolinię po wielu próbach, nieprzyjemny kurier oznajmił, że muszę najpierw zapłacić i podpisać dokument potwierdzający otrzymanie nienaruszonego pakietu, zanim będę mógł go otworzyć. Gdy zapytałam, czy mógłby mi pomóc otworzyć pakunek, odmówił i bez słowa zabrał paczkę, odejmując się z drzwi. To wszystko jest bardzo podejrzane! Szczęśliwie, przeczytałam wcześniej opinie na forum o tym sklepie i nie dałam się nabrać. Nie zamierzam kupować czegoś bez wiedzy, a uczciwe firmy nie postępują w ten sposób! Ostrzegam, aby unikać Citysport oraz firmę kurierską K-EX!

0 / 5 2019-03-20

Jestem bardzo rozczarowany najgorszym sklepem, w którym kupiłem obuwie. Zdecydowałem się na zakup butów Lacoste, jednak po tygodniu zaczęły się rozklejać na czubkach. Chciałem dokonać zwrotu, ale sklep tylko je skleił. Miesiąc później zaczęły się rozklejać również z boku, a zamiast zwrócić mi pieniądze za wadliwy produkt, ponownie je po prostu skleił. Kolejny miesiąc to już była kompletna masakra, jeden z butów przetarł się na zapiętce, ale moje reklamacje nie zostały uwzględnione. Bardzo uważajcie z tym sklepem!

3 / 5 2019-03-13

Praca w sklepie internetowym wymaga znacznej poprawy! Złożyłam zamówienie 28 lutego, ale otrzymałam je dopiero 20 marca! Powiedziano mi, że muszę czekać tydzień na buty, ponieważ zostaną wysłane pocztą. Jednak tydzień to tydzień, a nie 20 dni! Dodatkowo, sklep dopiero wysłał mi buty po moim telefonie, mimo że wybrałam wysyłkę pocztą, a nie kurierem. Bez mojej wiedzy planowali wysłać mi początkowo dwie pary butów, a trzecia miała zostać wysłana dopiero po ich otrzymaniu. Kontakt z nimi jest również bardzo ograniczony, nie otrzymałam potwierdzenia wysyłki towaru, a jedna z pracowników obsługi klienta była bardzo niegrzeczna. Nie polecam tego sklepu.

2 / 5 2019-03-05

Kupiłam pary butów sportowych, otrzymałam potwierdzenie drogą mailową i czekałam cierpliwie. Po upływie ponad tygodnia postanowiłam skontaktować się i zapytać o status mojej przesyłki. Okazało się, że niestety nie mieli jej na stanie w magazynie. Jest to niestety rozczarowujące, że odpowiedź nadeszła dopiero po moim zapytaniu i nikt nawet nie poczuł się zobowiązany, aby przeprosić. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu.

5 / 5 2019-03-04

Nabyłem nowe buty od firmy NB. Przesyłka dotarła szybko, a buty wydawały się być w porządku. Jednakże, po upływie jednego roku i praktycznie niespotykanym korzystaniu, oba buty niespodziewanie pękły. Moja reklamacja została odrzucona przez sklep, który twierdził, że problem jest spowodowany złym użytkowaniem butów przez brak odpowiedniej stabilizacji stopy. Moja ponowna próba reklamacji spotkała się z odmową. Wyszło na to, że innych klientów również odrzucono, gdy składali swoje reklamacje. Wydaje się, że sklep obwinia klientów za ich problemy, co jest niezwykle nieoczekiwane. Niestety, jest to moje pierwsze i ostatnie doświadczenie z tym sklepem.

0 / 5 2019-03-04

Sklep internetowy zupełnie zawodzi - na stronie znajdujący się formularz wydaje się jedynie formalnością, a kontakt mailowy jest bezużyteczny. Jedyne sensowne rozwiązanie to dzwonienie - jednak nie zapewnia to pomocy, ponieważ osoby pracujące w biurze obsługi są niedouczone, nieporadne w użytkowaniu systemów i mają trudności z czytaniem ze zrozumieniem - co nie jest moją intencją, aby się w to wgłębiać. W przypadku mojego zamówienia musiałam czekać tydzień, chociaż przesyłka została wysłana kurierem i miała być dostarczona w ciągu 24 godzin - Poczta Polska dostarczyłaby ja zapewne szybciej. Niestety, sklep nie dostarczył żadnych informacji na temat mojego zamówienia, a także o przetworzeniu płatności i wysyłce paczki.

3 / 5 2019-02-25

Kupienie produktów jest proste, ale trudno uzyskać jakiekolwiek naprawy lub wymiany gwarancyjne. Sklep stara się unikać każdego klienta z jakąkolwiek usterką. Ich poziom obsługi jest bardzo niski, dlatego zniknęli z Magnolii we Wrocławiu. Niestety, klienci muszą walczyć o swoje prawa, żeby uzyskać naprawę lub wymianę wadliwego produktu. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu, nawet na zakup skarpetek. Chcę podkreślić, że nie oczekuję wszystkiego za darmo, ale jeśli produkt jest wadliwy, to sklep powinien ponieść konsekwencje.

2 / 5 2019-02-24

Sklep citysport to absolutna porażka, nie warto go polecać. Zamówiłam buty i po upływie tygodnia dowiaduję się, że ich po prostu nie mają. Co gorsza, muszę sama dzwonić do nich, a obsługa infolinii traktuje mnie jak śmiecia. Nigdy więcej nie będę korzystać z citysportu. To jest absolutne żenada.

2 / 5 2019-02-24

To jest najgorszy sklep na całym świecie i absolutnie go nie polecam. Zamówiłam sobie pewną parę butów, ale po upływie tygodnia dostałam informację, że nie są dostępne. Co gorsza, musiałam sama do nich dzwonić, a osoba obsługująca infolinię traktowała mnie z pogardą. Nigdy więcej nie będę korzystać z usług Citysportu. To jest kompletna żenada.

3 / 5 2019-02-19

Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie! Na początku wszystko wydaje się być w porządku, jednak kiedy potrzebujemy skorzystać z gwarancji, okazuje się, że to niemożliwe. Osoba, która udaje rzeczoznawcę stwierdza, że produkt został źle użytkowany i dodatkowo uszkadza go. Prawdopodobnie produkty sprzedawane w tym sklepie pochodzą z niepewnego źródła, co tłumaczy taki sposób postępowania (w rzeczywistości, nie ma tam żadnej gwarancji).

0 / 5 2019-02-14

Po półrocznym normalnym użytkowaniu buty się rozpadły. Reklamacja została odrzucona z absurdalnym i śmiesznym uzasadnieniem. Jestem zdecydowany, że nigdy więcej nie kupię żadnego produktu w tej sieci sklepów.

0 / 5 2019-02-14

Po pół roku normalnego noszenia, moje buty się rozpadły. Reklamacja została całkowicie zignorowana, a uzasadnienie było absurdalne i nieodpowiednie. Nie zamierzam już nigdy więcej kupować niczego w tym sklepie internetowym!

2 / 5 2019-01-22

Nie mogę polecić tego sklepu i ich produktów. Po upływie 4 miesięcy odkąd zaczęłam używać materiał stwierdziłam, że uległ przetarciu. Zgłosiłam reklamację, lecz została ona odrzucona, argumentując, że było to wynikiem niewłaściwego użytkowania. Jest to prawdziwa tragedia. Postanawiam zgłosić sprawę do Rzecznika Konsumentów. Chciałabym raz jeszcze zaznaczyć, że odradzam zakupy w tym sklepie, chyba że zamierzacie kupować buty tylko na jedną kwartał.

2 / 5 2019-01-18

Nie mogę rekomendować w żadnym wypadku. Złożyłam zamówienie na pary butów i spodziewałam się, że wkrótce otrzymam przesyłkę. Jednak dopiero po 5 dniach od złożenia zamówienia dostałam wiadomość e-mail, w której poinformowano mnie, że nie mają tych butów w swojej ofercie. To naprawdę nieprofesjonalne podejście do klienta.

2 / 5 2019-01-18

Absolutnie nie mogę polecić. Złożyłam zamówienie na buty i czekałam na paczkę. Jednak po pięciu dniach otrzymałam e-mail, informujący mnie, że sklep nie ma tych butów w swojej ofercie. To bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta.

1 / 5 2019-01-12

Złożyłem zamówienie na 3 koszulki, uiściłem płatność i otrzymałem jedynie 1 produkt. Nie jestem w stanie skontaktować się z nikim, ponieważ nikt nie odbiera telefonów i nie odpowiada na moje maile. Ta sytuacja wydaje się być nieprawidłowa!

2 / 5 2019-01-03

Negatywnie oceniam sposób, w jaki firma City Sport obsługuje reklamacje. Kupiłem buty CAT, które po pewnym czasie zaczęły tracić kolor. Zgłosiłem reklamację do sklepu, lecz dział reklamacyjny uznał, że winnym jest użytkownik butów, a nie producent. Mimo zapewnienia, że jeszcze raz rozpatrzą sprawę, otrzymałem odmowną decyzję. Skontaktowałem się z producentem butów, który uznał reklamację i w ciągu 7 dni proces reklamacyjny został zakończony. Podziwiam firme Amersport za szybką i właściwą obsługę reklamacji. Odesłałem też list do City Sport, jednak otrzymałem jedynie odpowiedź z formułką o podtrzymaniu decyzji i możliwością skierowania sprawy do sądu lub federacji konsumentów. Ocenę załatwienia sprawy pozostawiam czytelnikom, lecz własną rekomendację City Sport niestety odradzam.

3 / 5 2018-12-14

Niedopuszczam nikomu do skorzystania z tego sklepu. Kupiłem buty Merrell dwukrotnie i oba razy odpadły po około dwóch lub trzech miesiącach noszenia. Gdy złożyłem reklamację, została odrzucona pod pretekstem, że to normalne zjawisko :-) Wniosek o wymianę na nowe lub zwrot pieniędzy nie spotkał się z żadnym rozpatrzeniem. Ostatecznie otrzymałem z powrotem uszkodzone buty. Teraz mamy już po zimie, a buty nadal są rozklejone. Nie ma innego wyboru niż stanowczo odradzić ten sklep.

2 / 5 2018-12-05

Beznadzieja potwierdzenie transakcji i wysłanie paczki dopiero 6 dni po zamówieniu i jeszcze trzeba czekać 7 dni na buty ... Nie polecam !

5 / 5 2018-12-03

Nie rozumiem, skąd biorą się te negatywne opinie. Wszystko przebiegło doskonale. Otrzymałem informacje mailowo o postępach w moim zamówieniu. Całość była przejrzysta, szybka i dobrze zapakowana. Produkt jest oryginalny. Zdecydowanie polecam!

Rzetelne opinie o Citysport.pl

Citysport.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.citysport.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie