Kategorie: / Firmy kurierskie

Euro-paka.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.70
opinie o Euro-paka.pl
1 / 5 2023-11-27

Radze omijac.. Naciagaja na bezpodstawne doplaty do paczek bez mozliwosci wyjasnienia..

3 / 5 2023-11-26

dla mnie ta Firma to jakieś nieporozumienie nadałem przesyłkę 26.10. 2023 przesyłka wprawdzie dotarła do odbiorcy z góry zapłaciłem za kuriera odbiorca ponownie zapłacił za przesyłkę i pobranie które powinno być zwrócone do dnia dzisiejszego czekam nie odbierają telefonów nie odpisują na maile może wreszcie ktoś się nimi zainteresuje

1 / 5 2023-11-20

Firma naciągająca klientów. Po dokonaniu wysyłki proszą o wystawienie oceny. Kiedy wystawi się ocenę po jakimś czasie przychodzi wezwanie do dopłaty za przesyłkę. Złodzieje i oszuści!!!

3 / 5 2023-11-18

Omijajcie szerokim łukiem tę firmę. Złodzieje i oszuści. Naciągacze.

3 / 5 2023-11-17

W dniu 16.10.2023 r za pośrednictwem Euro-paka wysłałem paczkę za pobraniem, którą dostarczyło DPD pod wskazany adres w dniu 18.10.2023 r. Jakimś cudem udało mi się dodzwonić na info. tej firmy gdzie poinformowano mnie że do 17.11.2023 r. pieniądze zostaną mi zwrócone na konto. W między czasie to jest od 12.11.2023 r zaczęli wysyłać mi smsy oraz wiadomości mailowe z informacją że paczka nie spełniała podanych kryteriów i żądają dodatkowej opłaty strasząc skierowaniem sprawy do sądu. Oczywiście skontaktowałem się z DPD gdzie poinformowało mnie że nie ma żadnych podstaw do obciążania mnie dodatkowymi kosztami. Aktualnie czekam do przyszłego tygodnia i jeśli pieniądze nie wpłyną na moje konto to Prokuratura będzie miała kolejną sprawę dot. oszustwa i próby wyłudzenia jak również uporczywego nękania. Pracownicy euro- paka nie pozostaniecie długo anonimowi a mówi wam to osoba z 25 letnim doświadczeniem w organach ścigania.

3 / 5 2023-11-16

ZŁODZIEJE I OSZUSCI ZŁODZIEJE I OSZUSCI! UNIKAC Z DALEKA! pierwszy i ostatni raz korzystalam z uslug firmy. Konkurencja wyplaca w ciagu kilku dni a tu czekam ponad miesiac! 10.10.23 wyslalam paczke za pobraniem, 11.11.23 dotarła do odbiorcy. Nie przestrzegaja regulaminu, w ktorym napisane jest, ze przelew bedzie do 21 dni. Do dnia dzisiejszego nie dostalam swoch pieniedzy a minal ponad miesiac! Kurier po pobraniu od razu przelal europace pieniadze. Nie da sie dodzwonic do firmy kilka godzin czekania w kolejce na chwilw obecna jestem 15!

1 / 5 2023-11-13

EuroPaka proszę o natychmiastowy zwrot moich pieniędzy. 17 października otrzymałam od Was informacje, że do 7 listopada otrzymam pieniądze. 7 listopada minęło 21 dni roboczych. Każde połączenie telefoniczne jest przerywane po 1 godz i 17 sekundach. Kontakt z Wami zerowy. Nie spodziewałam się po Was takich problemów. Bardzo proszę o natychmiastowy zwrot kwoty 4080,00 zł plus 4,99 zł za sms-a który mialam od Was otrzymać po dostarczeniu paczki ale nie otrzymałam.

3 / 5 2023-11-13

EuroPaka proszę o natychmiastowy zwrot moich pieniędzy. 17 października otrzymałam od Was informacje, że do 7 listopada otrzymam pieniądze za przesyłkę, która wysłałam za pobraniem. 7 listopada minęło 21 dni roboczych. Każde połączenie telefoniczne jest przerywane po 1 godz i 17 sekundach. Kontakt z Wami zerowy. Nie spodziewałam się po Was takich problemów. Bardzo proszę o natychmiastowy zwrot kwoty 4080,00 zł plus 4,99 zł za sms-a który mialam od Was otrzymać po dostarczeniu paczki ale nie otrzymałam.

1 / 5 2023-10-27

Zdecydowanie nie polecam. Omyłkowo zlecono standard , a nie priorytet, następnie przesyłka zaginęła. Pracownice firmy niegrzeczne, nie odpowiadają na emaile, rozmowy telefoniczne rozłączają. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności i podstawowych zasad poszanowania klienta , jego potrzeb i pieniędzy. Szok!! Zdecydowanie nie polecam

1 / 5 2023-10-25

Nie polecam nikomu tej firmy trzeba czekać ponad miesiąc za swoimi pieniędzmi. Dosłownie trzeba o nie prosić jak pies o jedzenie. Do tego nikt nie odbiera telefonów. Nie polecam z całego serca nikomu szkoda nerwów

1 / 5 2023-10-20

Zdecydowanie nie polecam. Pieniądze za pobranie trafią na moje konto dopiero po miesiącu (tak mnie poinformowali na infolinii), mimo że firma kurierska przelała im należność kilka dni temu.

1 / 5 2023-10-06

BANDA ZLODZIEJI!!!!!PRZETRZYMUJA PIENIĄDZE I NIE WIADOMO CZY W OGOLE ODZYSKAM????? ZA PRZESYLKE POBRANIOWA NIE POLECAM TEJ PSEUDO FIRMY

1 / 5 2023-08-11

Firma bezpodstawnie zatrzymuje pieniądze za przesyłki pobraniowe, a pracownice obsługi klienta są niegrzeczne i próbują się ciebie pozbyć, przestając odpowiadać na maile po kilku pytaniach. Nie otrzymujesz żadnych informacji na temat faktycznego czasu realizacji przelewu, mimo że firma od dawna posiada twoje pieniądze i jej jedynym zadaniem jest przekazanie ich dalej. Zalecam unikanie tej firmy.

5 / 5 2023-05-02

Według ogólnych opinii, sytuacja jest dramatyczna - nie można się z nimi skontaktować, a po godzinie oczekiwania, osiągając pierwszą pozycję w kolejce, połączenie zostaje przerwane! To jest niewiarygodne! Od miesiąca nie otrzymałem płatności za przesyłkę pobraniową. Teraz nie mam ani towaru, ani pieniędzy. Nigdy więcej nie korzystajcie z ich usług!

1 / 5 2023-02-28

Gdyby było możliwe, nie dałabym tej jednej gwiazdki. Brak możliwości nawiązania kontaktu (automatyczne rozłączanie połączeń po około pół godziny oczekiwania). Czterokrotnie dotarłam do pierwszego miejsca w kolejce, a następnie zostałam rozłączona. Od trzech dni czekam na swoją paczkę z lekami do Wielkiej Brytanii i rozpacz dopada mnie. Co powinnam zrobić????? Zalecam unikanie tej firmy.

5 / 5 2022-07-15

Oszuści

Nie zalecamy korzystania z tej firmy ze względu na trudności w nawiązaniu kontaktu zarówno przez telefon, jak i mailowo. Dodatkowo, występują problemy z zamówieniami, a także brak możliwości złożenia reklamacji. Dodatkowo, istnieje ryzyko utraty pieniędzy związane z nadaniem paczek.

1 / 5 2022-06-22

Szczerze nie polecam "usług" tej firmy

Po tygodniu oczekiwania na odbiór paczki, zdecydowałem się zrezygnować z usług firmy Euro-Paka i zażądalem zwrotu pieniędzy. Niestety, kontakt z ich infolinią również okazał się nieudany, gdyż po długim czasie oczekiwania na połączenie, zostałem nagle rozłączony. Okazało się także, że firma nakłada wysoką marżę, co zmusiło mnie do szukania alternatywnych sposobów dostarczenia przesyłki. Zawiozłem ją osobiście do punktu nadania DPD, gdzie kosztowała mnie około trzecią część ceny oferowanej przez Euro-Paka.

5 / 5 2022-06-22

Szczerze nie polecam "usług" tej firmy

Po siedmiu dniach oczekiwania, mój zamówiony odbiór paczki nie doszedł do skutku, dlatego zdecydowałem się zrezygnować z usługi i oczekiwać zwrotu pieniędzy. Kontaktując się z infolinią firmy, by dowiedzieć się, co stało się z moim kurierem, zostałem niespodziewanie rozłączony, pomimo bycia pierwszą osobą w kolejce o godzinie 16:26. Przy próbie ponownego dzwonienia dowiedziałem się, że infolinia jest już nieczynna, a godziny pracy są od 8:00 do 17:00. Dodatkowo, firma nakłada wysoką marżę. Jako pośrednik między klientem a firmą kurierską (w moim przypadku DPD), Euro-Paka wniosła opłatę w wysokości około 111 zł, podczas gdy wysyłka kosztowała mnie tylko około 33 zł, gdy zdecydowałem się ją osobiście dostarczyć do punktu nadania. To ponad trzykrotna przebitka na cenie.

5 / 5 2022-06-22

Nie polecam

Kurier nie przyjeżdża po paczkę od ponad tygodnia

1 / 5 2021-10-18

Moja przesyłka wysłana z Anglii do Polski nie dotarła, ponieważ Europaka nie przesłała dokumentów celnych do UPS pomimo trzech przypomnień ze strony UPS. Dowiedziałem się o tym, gdy UPS wysłał mi radosną wiadomość, że moja paczka zostanie dostarczona dzisiaj... pod adresem w Anglii. W tym momencie EP wciąż wierzyło, że paczka znajduje się w ich magazynie, ha, ha, ha. Co za bałagan! Czekam na zwrot pieniędzy od dwóch tygodni. Dzisiaj kolejne przeprosiny! Ktoś zapomniał je złożyć! To najgorsza firma na rynku. Nie korzystajcie z nich!

1 / 5 2021-10-02

Jestem zdecydowanie przeciwny!!! Jest wiele ukrytych kosztów i usługa jest wykonana bardzo amatorko - to marnowanie czasu i nerwów. Nie zwracaj uwagi na koszty wysyłki, ponieważ zmieniają się one podczas korzystania z usługi o ponad 100%!!! To tragedia... Wcześniej korzystałem z usług innych firm, ale ta jest najgorsza. Niestety, po brexicie nie mogłem skorzystać z usług poprzednich firm.

5 / 5 2021-08-13

Do tej pory korzystałem z firmy Euro-paka.pl i niestety uważam ją za najgorszą. Mimo wcześniejszego opłacenia przesyłki, paczka nie została odebrana od nadawcy. Kiedy skontaktowałem się z firmą, by poznać przyczynę, zostało mi odmówione wyjaśnienie. Od daty przesyłki do dzisiaj nie otrzymałem zwrotu zapłaconej opłaty. Firma przestała również odpowiadać na moje maile. Po dokładnym przeczytaniu regulaminu firmy, zauważyłem, że nie są oni firmą kurierską, a jedynie zapewniają możliwość zakupu innych usług i nie biorą odpowiedzialności za niedoskonałe wykonanie tychże usług.

1 / 5 2021-08-11

Niestety, paczka, którą wysłałam do Polski, nie została dostarczona, mimo że zapłaciłam £4000 podatku. Paczka zawierała moje osobiste rzeczy, dlatego zdecydowałam się na zwrot. Jednak musiałam czekać ponad miesiąc na zwrot, a kiedy dzwoniłam do Euro-paki, tylko przepraszano mnie, nie udzielając żadnych konkretnych informacji. Gdy w końcu paczka wróciła do mnie, okazała się być w tragicznym stanie. Pudło, w którym były moje rzeczy, było otwarte, walizka pęknięta, a szklane elementy, które były zabezpieczone w fali bombelkowej, były rozwalone. Paczka była dobrze zabezpieczona, a nawet była dołączona kartka informująca o obecności szkła w środku, niestety to nie pomogło. Wysłałam do Euro-paki zdjęcia i maila, ale nikt nie odpowiedział. Nie polecam tej firmy nikomu.

1 / 5 2021-07-28

Firma jest rozwiazana. W neicie mozna znalezc status firmy na stronie companycheck

1 / 5 2021-07-28

Firma jest rozwiazana. Uwazajcie.

1 / 5 2021-07-23

Ta firma wydaje się być oszustwem. Zapłaciłem przez internet za usługę, ale nie otrzymałem etykiet na paczkę ani potwierdzenia drogą mailową, ani żadnego numeru trackingowego. Nie udało mi się skontaktować z firmą, próbując dzwonić i wysyłać e-maile. Numer euro paka w języku polskim i angielskim nie działa, a każdej próby skontaktowania się kończy się na automatycznej sekretarce mówiącej, że infolinia jest nieczynna. Nie popełniajcie tego samego błędu i nie korzystajcie z tej pseudo-firmy. Lepiej omijać szerokim łukiem, inaczej stracicie tylko pieniądze.

1 / 5 2021-07-16

Paczka nie została odebrana, zamówienie nie zostało zrealizowane, a wszelkie próby kontaktu z mojej strony były bezowocne. Nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na e-maile i wiadomości dotyczące zwrotu kosztów. Nie polecam! Omijać szerokim łukiem partaczy!

1 / 5 2021-07-16

Paczka nie została odebrana, zamówienie nie zostało zrealizowane, a wszystkie próby kontaktu ze mną były bezskuteczne. Nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na e-maile i wiadomości dotyczące zwrotu kosztów. Nie polecam! Unikaj tych niekompetentnych osób!

1 / 5 2021-07-02

W swoim życiu nie miałem dotąd styczności z takimi kłamliwymi ludźmi na linii telefonicznej jak ci w tej firmie. To oszuści! Ostrzegam was przed tą pseudo-firmą pośrednictwa kurierskiego. Sprawę zgłaszam odpowiednim organom zajmującym się oszustwami w UK i PL. Do zobaczenia niedługo przed sądem - jeśli w ogóle jeszcze będą istnieć.

1 / 5 2021-07-02

Jak widzę nie tylko ja miałam z tą firmą kłopoty. Paczka do UK szła miesiąc. Europaka zero kontaktu, zero pomocy, ogólnie zero. Omijać szerokim łukiem.

1 / 5 2021-06-30

Firma Europaka to nieuczciwi ludzie, którzy oszukują i obwiniają UPS oraz Urząd Celny za swoje błędy. Od 18 maja nie dostarczyli mojej paczki. Nie odpowiadają na wiadomości e-mailowe i nie odbierają telefonów. Ostrzegam przed tymi pośrednikami, którzy udają kurierów.

1 / 5 2021-06-30

Firma Europaka jest nieuczciwym przedsiębiorstwem. Są oszustami, którzy obarczają winą za problemy dostawy na firmę UPS i Urząd Celny. Od 18 maja nie dostarczyli naszej paczki. Nie odpowiadają na nasze e-maile i nie odbierają telefonów. Ostrzegamy przed tymi pośrednikami, którzy udają kurierów.

1 / 5 2021-06-30

Firma Europaka pobrala paczke19/5/2021 z Uk I do tej pory nie dostarczyla Do Pl.Brak kontaktu z firma.Totalna ignorancja klienta.Uwazajcie na oszustow.

5 / 5 2021-06-30

Firma Europaka pobrala paczke19/5/2021 z Uk I do tej pory nie dostarczyla Do Pl.Brak kontaktu z firma.Totalna ignorancja klienta.Uwazajcie na oszustow.

1 / 5 2021-06-26

Beznadziejna firma, biorą opłatę i na tym ich zainteresowanie się kończy!!!!tUYGOH

1 / 5 2021-06-24

Paczka do odbiorcy dotarła po miesiącu i to tylko dzięki mojej interwencji u kuriera. Nie polecam, tragedia!!!!

1 / 5 2021-06-22

Przesyłka wysłana 21 maja 2021 roku nie dotarła do odbiorcy. Nie otrzymuję żadnych odpowiedzi na moje maile ani nie odbierają moich telefonów. Dodatkowo, na Facebooku zablokowano mnie!!! To kompletna żenada i nie polecam. Pieniądze zostały pobrane i to wszystko. Zgłaszam to jako oszustwo internetowe!!!

1 / 5 2021-06-22

Paczka wysłana 21 maja 2021 roku nie została dostarczona do osoby odbierającej. Nie otrzymuję odpowiedzi na moje emaile, a telefony są ignorowane. Dodatkowo, moje konto na Facebooku zostało zablokowane. Jest to nieakceptowalna sytuacja, nie polecam. Pieniądze zostały pobrane i tyle. Zgłaszam to jako oszustwo internetowe.

1 / 5 2021-06-20

Gdyby ocena mogła być ujemna, dałabym tę paczkę. To prawdziwa tragedia - przesyłka wysłana z Polski 21 maja 2021, o numerze 1Z74E6366825784850, utknęła w chaotycznym bałaganie aż do 19 czerwca. Dopiero po wielu monitach została przekazana (czy to na pewno prawda?) do odprawy celnej. Gdyby nie maile z reklamacjami, podejrzewam, że nadal pozostawałaby tam bez ruchu. To naprawdę żałosne! Bardzo proszę o dostarczenie paczki do odbiorcy!

5 / 5 2021-06-20

Jeśli gwiazdki miałyby wartość ujemną, zdecydowałabym się na ich przyznanie. Niestety, paczka wysłana z Polski 21 maja 2021 roku utknęła w magazynie Stanford Le Hope do 19 czerwca. Pomimo wielu próśb, udało się ją przekazać dopiero 19 czerwca 2021 roku (niewiadomo, czy to prawda) do procesu odprawy celnej. To skandaliczne! Zgłaszam tę firmę jako oszustwo internetowe i radzę innym również uważać na nią. Nie ma żadnego kontaktu, odpowiedzi ani żadnych działań. Po prostu wzięli pieniądze i tyle!

1 / 5 2021-06-18

Nie zalecam! Paczki znikają bezpowrotnie i nikt nie ponosi odpowiedzialności. To najgorsza firma transportowa, z którą miałem do czynienia. Przyznawanie nawet jednej gwiazdki tym niegodziwym oszustom to przesada.

1 / 5 2021-06-18

Nie warto korzystać z tej firmy przewozowej! Paczki zostają zagubione i nikt nie ponosi odpowiedzialności. To zdecydowanie najgorsza firma, z jaką miałem do czynienia. Są to nierzetelni oszuści, którym przyznawanie nawet jednej gwiazdki to za dużo.

1 / 5 2021-06-18

Podczas poszukiwań dobrej firmy transportowej natknęłam się na negatywne opinie, które zostały mi potwierdzone przez kilku znajomych, którzy korzystali z usług tej firmy. Według opinii oszukują oni klientów, paczki znikają, a kontakt z firmą jest bardzo trudny. Firma nie odpowiada na interwencję klientów i nie traktuje ich jako priorytet. Osoby poszkodowane powinny zgłosić tę firmę do Trading Standards, aby można było wyciągnąć z niej konsekwencje. Link do zgłoszenia znajduje się tutaj: https://www.tradingstandardsecrime.org.uk/contact/

5 / 5 2021-06-18

Jest coś strasznego w tym, że Euro-paka oszukuje swoich klientów. Wysłałem moją paczkę 10 maja, a teraz mamy już 18 czerwca, a nadal słyszę, że trwa odprawa celna. Zadzwoniłem wiele razy i wydałem ponad 200 złotych na połączenia telefoniczne, ale nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi. Potrzebujemy pomocy sądu lub strony internetowej dla innych oszukanych ludzi. Moja paczka była w dobrej strefie przez miesiąc, a teraz jest znowu na odprawie celnej przez 10 dni. Musimy wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś w tej sprawie, możliwe jest utworzenie strony internetowej dla oszukanych ludzi lub skontaktowanie się z telewizją Polstat, którzy mogą pomóc w rozwiązaniu problemu.

1 / 5 2021-06-15

Całkowicie nieakceptowalne: jeżeli będziesz mieć trudność z czymkolwiek, nie spodziewaj się żadnej pomocy. Od pięciu dni wysyłam maile z prośbą o interwencję, lecz nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. NIC! Musiałem załatwić sprawę przez angielską sekcję UPS, gdzie obsługa klienta działa doskonale. Poziom obsługi w euro Pace to smutne fiasko.

1 / 5 2021-06-11

Gdybym mogła ocenić gwiazdkami, na pewno dałabym minusowe. Paczka, która została wysłana 20 maja, do tej pory nie została dostarczona i całkowicie zaginęła. Obsługa klienta nie odpowiada, nie okazuje zainteresowania, zero kontaktu, brak odpowiedzi na reklamację. Nie da się tego nazwać inaczej jak absolutne dno. Nie polecam oszustów i kłamców. Jeśli chcesz stracić paczkę, wyślij ją przez nich.

1 / 5 2021-06-02

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, nie możesz liczyć na profesjonalne podejście - zostaniesz odesłany do regulaminu. Euro-paka działa jedynie jako narzędzie do porównywania cen i nie oferuje żadnej pewności co do jakości usług. Ponadto, grożą pozwem sądowym za negatywne opinie na ich temat.

1 / 5 2021-06-02

Nie polecam firmy, która zgubiła 4 paczki z naszymi rzeczami osobistymi, każda ważąca 30 kg. Od kwietnia próbujemy odzyskać nasze przedmioty, jednak do czerwca nie otrzymaliśmy żadnych informacji, pomimo wielu telefonów i e-maili. Firma odsuwa swoją odpowiedzialność na przewoźnika, ale nie potrafi z nim porozumieć się po dwóch miesiącach. Jestem rozczarowana, że muszę płacić pośrednikowi, który nie robi nic dla nas, mogłabym zamówić kuriera bezpośrednio z firmy. Spodziewałam się, że ta firma pomoże nam w razie problemów, ale niestety tak nie było. Firma także usuwa negatywne recenzje i grozi nam procesem za wyrażanie swojego niezadowolenia. Jest to niedopuszczalne, ponieważ w Polsce mamy wolność słowa. Firma powinna przestać szantażować swoich klientów.

5 / 5 2021-06-01

21 maja 2021 roku złożyłem zamówienie i dokonałem płatności, lecz niestety nigdy nie zostało ono zrealizowane. Kurier, który miał dostarczyć moją paczkę, nie pojawił się. Pomimo wysłania kilku wiadomości na adres Euro-paka, nie otrzymałem odpowiedzi, a próby skontaktowania się telefonicznie również nie przyniosły rezultatu. Jest to oczywiste oszustwo, ponieważ pobrano ode mnie kwotę 17,99 GBP.

5 / 5 2021-06-01

Moje zamówienie zostało złożone i opłacone w dniu 21 maja 2021, jednak nigdy nie zostało zrealizowane. Kurier nie pojawił się, aby dostarczyć paczkę. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od firmy Euro-paka na moje maile, a nikt nie odbiera telefonów. Jestem przekonany, że to jest typowe oszustwo, ponieważ pobrali ode mnie 17,99 funtów.

1 / 5 2021-06-01

Ostrzegam przed skorzystaniem z usług tej firmy! Po złożeniu i zapłaceniu zlecenia, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi i nikt nie zgłosił się po odbiór paczki. Po kilkukrotnych próbach kontaktu drogą mailową i telefoniczną, udało mi się uzyskać potrzebne dokumenty, aby nadać paczkę, ale i tym razem nikt nie odebrał przesyłki. Od tamtej pory firma nie odpowiada na moje liczne e-maile i nie da się z nią skontaktować telefonicznie, mimo wielu prób i długiego oczekiwania. Firma wzięła moje pieniądze, ale nie dotrzymała zawartej umowy i permanentnie unika kontaktu. Istnieją podejrzenia wyłudzenia.

5 / 5 2021-06-01

Nie polecam wykorzystywania oferty firmy Europaka. W marcu postanowiłem skorzystać z ich usług, aby przesłać cztery duże paczki z Wielkiej Brytanii do Polski. Niestety, mimo że mamy już czerwiec, wciąż nie otrzymałem moich rzeczy, które są moimi osobistymi przedmiotami, a były dla mnie niezbędne do przeprowadzki z powrotem do Polski. Musiałem kupić wiele rzeczy ponownie, takich jak ubrania i materiały edukacyjne, co spowodowało duże koszty. Otrzymywałem informacje od firmy Europaka, że pracują nad sprawą i że paczki będą dostarczone wkrótce. Jednakże od kwietnia wszystkie cztery paczki leżą w magazynie DPD w Wielkiej Brytanii, a Europaka nie potrafi lub nie chce rozwiązać problemu. Jako konsument nie mam możliwości interwencji, ponieważ firma dostawcza kontaktuje się tylko z Europaką. Obawiam się, że będę musiał skorzystać z pomocy prawnika, aby chronić swoje prawa.

5 / 5 2021-05-06

Nie polecam! Najpierw pobierają pieniądze, a następnie wysyłają dokumenty e-mailem, które musimy samodzielnie wydrukować. To kpina. Nawet Poczta Polska nie wymaga takiego postępowania. Celowo wprowadzają ludzi w błąd. Euro syf! Nie polecam!

5 / 5 2021-05-06

Nie polecam tego! Na początku biorą nasze pieniądze, a potem wysyłają nam dokumenty do wydrukowania samodzielnie mailem. To jest żart. Nawet Poczta Polska nie wymaga czegoś takiego. Świadomie oszukują ludzi. Euro to zbędny problem! Nie polecam!

1 / 5 2021-05-05

Nie poleceam firmy euro-paka. Moja paczka dotarła do mnie kompletnie zniszczona. Firma nie chce ponieść żadnych konsekwencji.

1 / 5 2021-04-24

Nie polecam korzystania z usług Euro-Paka. Firma ta nie przyjmuje odpowiedzialności za nieodebraną paczkę przez kuriera, twierdząc, że działa jedynie jako platforma internetowa i nie jest firmą kurierską. Mimo podania poprawnego adresu paczki, Euro-Paka twierdzi, że nie jest za to odpowiedzialna i karze 20 złotymi za anulowanie zamówienia. Pracownicy firmy twierdzą, że odpowiedzialność za dostawę leży wyłącznie po stronie firmy kurierskiej, jednak płacimy właśnie Euro-Paka za usługę kurierską. Kurier ma ograniczone godziny odbioru paczek, co sprawia, że klienci muszą czekać cały dzień w domu. Nie otrzymaliśmy również żadnego kontaktu z Euro-Paka w celu rozwiązania problemu z niepełnym adresem przesyłki. W związku z tym warto zastanowić się, co rzeczywiście otrzymujemy za płatność za usługi Euro-Paka, skoro firma nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przesyłkę.

1 / 5 2021-04-12

Moja sugestia brzmi, aby unikać tej firmy. Mój pakunek został nadany 10 lutego i ostatecznie do mnie dotarł 12 kwietnia, mimo że uznano go za zaginiony. Stan paczki był przerażający. Pakunek był starannie zabezpieczony, ale karton był połamany i przyklejony z powrotem, sugerując, że ktoś go przegrzebał. To samo dotyczyło folii, która zabezpieczała paczkę. Brakowało niewiele, aby z jednego pakunku powstały dwa. Kontakt z firmą i przewoźnikiem (UPS) był okropny. Po zapłaceniu, firma zignorowała nasze problemy. Pracownik powiedział, że "to nie my dostarczamy paczki, tylko przewoźnik, którego Pani wybrała podczas składania zamówienia". To nie może być nazywane wyborem, gdy jest tylko jeden przewoźnik do wyboru. Podejrzewam, że gdyby w paczce były cenniejsze przedmioty, nie bylibyśmy ich odzyskali. Jestem bardzo rozczarowana tą firmą i odradzam jej innym. To całkowita porażka. Wysyłałam wiele razy paczki do UK, ale nigdy nie doświadczyłam takiego lekceważenia. To mój pierwszy i ostatni raz korzystając z usług tej firmy. To strata czasu, pieniędzy i nerwów.

1 / 5 2021-04-07

Dwie paczki o wadze 30 kg każda zostały wysłane z Polski do Wielkiej Brytanii w lutym, ale do kwietnia nie dotarły na miejsce. Firma Euro-paka przekazała sprzeczne informacje dotyczące odprawy celnej, a status paczek na stronie wskazywał, że są na magazynie od miesiąca. Firma UPS UK potwierdziła, że paczki zaginęły, ale nie mogę założyć sprawy o odszkodowanie, ponieważ już jest założona. Euro-paka złożyła sprawę o odszkodowanie za moje paczki, ale brak kontaktu z nimi. Czuję się oszukana, ponieważ paczki prawdopodobnie nigdy nie dotrą, a ja nie mogę otrzymać odszkodowania. Mam nadzieję, że znajomi w urzędzie skarbowym pomogą mi w tej kwestii.

1 / 5 2021-01-19

Zamówiłam u państwa firmę, aby odebrała 7 paczek z Anglii i dostarczyła do Polski. Niestety od 10.01 paczki są w tym samym stanie, a mój kontakt z państwem jest bardzo utrudniony - nie odpowiadają na moje maile ani nie odbierają telefonów. Dodatkowo każdemu klientowi mówią coś innego odnośnie opóźnień z dostawą, a poprzednio zapewnili że paczki dotrą pod koniec ubiegłego tygodnia. Jestem bardziej zaniepokojona tym, że państwo zapewniają mnie o dostarczeniu paczek, ale jednocześnie nie są pewni, co się z nimi dzieje. Jest to śmieszne, ponieważ jestem w trakcie przeprowadzki, a moje paczki są zaginione, a państwo nie robi nic w tej sprawie. Ta cała sytuacja jest dla mnie jednym wielkim żartem.

1 / 5 2020-12-26

Ta firma jest kompletnie nieodpowiedzialna i za nic nie odpowiada. To po prostu firma stworzona do oszukiwania ludzi i wyciągania od nich pieniędzy, a jeśli kurier nie przyjedzie, to trudno, można z góry zapłacić i nie przejmować się tym. Nie ma możliwości złożenia reklamacji, a serwis nie działa poprawnie. Telefony to czysta zabawa w głuchy telefon. Ogólnie jest to kompletna porażka.

1 / 5 2020-12-26

Ta firma jest kompletnie beznadziejna i nie odpowiada na żadne reklamacje. Wydaje się, że jej celem jest jedynie oszukiwanie ludzi i wyłudzanie pieniędzy od naiwnych klientów. Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań, to nie ma sensu próbować go reklamować, można odpuścić. Serwis tej firmy nie działa poprawnie, telefon z nimi to czysta zabawa w tzw. "głuchy telefon". To kompletna porażka.

1 / 5 2020-12-24

Bardzo niezadowalająca jest sytuacja z firmą kurierską, która nie pojawiła się na umówionym spotkaniu, a także nie odpowiada na telefony. Jedyna aktywność, jaką można tam zauważyć, to inkasowanie opłat. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy, jeśli ktoś chce stracić przesyłkę, czas i pieniądze. Jest to oczywiście niewłaściwa firma.

1 / 5 2020-12-24

To jest straszne! Firma kurierska nie przyjeżdża, a telefon nie odpowiada. Jedynym działającym elementem jest pobieranie opłat. Stanowczo odradzam korzystanie z tej firmy. Jeśli ktoś chce stracić paczkę, czas i pieniądze, to jest odpowiednia firma.

1 / 5 2020-10-29

nie polecam tej firmy, zwłaszcza jeśli chodzi o obsługę telefoniczną. Osobiście doświadczyłem tego, że nie odbierają moich telefonów, gdy próbowałem wyjaśnić, dlaczego paczka już od 4 dni leży na magazynie, mimo że zapłaciłem 139,99 zł za dostawę ekspresową na następny dzień. Jednak gdy zadzwoniłem z innego numeru, wtedy już zdecydowali się odebrać. To jest naprawdę żałosne! Firma Euro-Paka po prostu niezbyt profesjonalna.

0 / 5 2020-01-03

Nie polecam w jakikolwiek sposób współpracy z tą firmą. Przesyłka, która była ubezpieczona na pełną wartość, została zgubiona i doszła mocno zniszczona, z brakami i uszkodzeniami wartości blisko 800zł. Próba zgłoszenia reklamacji była niemożliwa - formularz zgłoszeniowy nie działał, a maile zostały zablokowane po przesłaniu jednego maila. Mimo nadesłania dokumentacji i filmu, zero odpowiedzi od firmy. Regulamin firmy odpowiada w skrócie, że to nie ich wina i nie ponoszą odpowiedzialności. Jest wiele podobnych firm na rynku, które są tańsze i bardziej profesjonalne. Klientom odradzam wybór tej firmy. Sprawa zostanie przekazana do sądu.

1 / 5 2019-08-29

Spotkałam się z najgorszą firmą kurierską, którą zgubiła moja paczka, a pracownicy nie byli skłonni zwrócić kosztów. Walka o odszkodowanie trwała sześć miesięcy, w trakcie których dzwoniłam wielokrotnie do Euro Paka i DPD. Nie mogłam poradzić sobie bezpośrednio z DPD, ponieważ usługa została zlecona przez Euro Paka. Pracownicy Euro Paka okazali się całkowicie niekompetentni i nieznający procedur reklamacyjnych. Za każdym razem, gdy dzwoniłam do nich, usłyszałam tę samą odpowiedź: "DPD nie odpisało na nasz e-mail. Czekamy". Musiałam sama dzwonić do DPD i informować pracowników Euro Paka. Niestety, pracownicy okazywali się leniwi i niekompetentni, przekazując błędne informacje. Cały proces reklamacyjny trwał sześć miesięcy, podczas którego musiałam dzwonić i wysyłać dziesiątki wiadomości, aby doprowadzić go do końca. Nie polecam tej firmy, ponieważ obsługa klienta okazała się bardzo słaba.

5 / 5 2019-03-22

Ja jak wysyłałam z nimi paczkę do Anglii to wszystko było na czas i dobrze dostarczone.

5 / 5 2019-03-21

Dostawa jak zawsze na czas. Towar nienaruszony. Dla mnie to numer jeden wysyłek do UK.

5 / 5 2019-03-20

Jestem zadowolony z kuriera - przesyłka dotarła cało, szybko i w dobrej cenie

5 / 5 2019-03-16

Paczka dotarła bardzo szybko i przed czasem. Dzięki wielkie, na pewno jeszcze będę korzystał z usług tego kuriera.

5 / 5 2019-02-24

Zawsze możecie na nas liczyć, jeśli chodzi o pewne i niedrogie przesyłki! Bardzo dziękuję. Paczka dotarła niesamowicie szybko, jakby jechała ekspresowo. Moja siostra wysyłała nam prezent dla mojego syna, i bardzo zależało nam na tym, aby dotarł on na czas. Przecież jak można wytłumaczyć czterolatkowi, że prezent urodzinowy przyszedł spóźniony? Paczka szła tylko cztery dni, więc był to idealny czas!

1 / 5 2019-02-23

Super, szybko otrzymałam paczkę i o to chodzi. Bardzo dziękuję za tak ekspresowy czas, zależało mi na czasie i się udało :)

4 / 5 2019-02-19

dla mnie kurier jest bardzo rzetelny - na czas wszystko, a przesyłki są w nienaruszonym stanie!

5 / 5 2019-02-18

Zawsze na czas, zawsze w całości przesyłka, bardzo chwalę sobie tego kuriera

5 / 5 2019-02-11

Polecam, super firma kurierska. Wszystko na czas!

5 / 5 2019-02-11

Przyszła dotarła w stanie nienaruszonym. Bardzo dobra i szybka dostawa i jestem zadowolony z tej firmy.

4 / 5 2019-02-09

Szybki kurier, konkretny i przede wszystkim dostarcza na czas! polecam

4 / 5 2019-02-09

Wysyłałam po raz pierwszy z tym kurierem i przesyłka dotarła na czas, bez problemu, nieuszkodzona! polecam

4 / 5 2019-02-09

Świetny kurier, szybko i na czas! przesyłka cała i nieuszkodzona! bardzo polecam!

1 / 5 2019-02-09

Jeden z lepszych dostarczeń przesyłki do UK! Sprawnie i bezproblemowo!

4 / 5 2019-02-08

Ja jestem zadowolony z kuriera - szybko, bezpiecznie przy niewysokich kosztach! dla mnie to pewna wysyłka paczki za granicę!

5 / 5 2019-02-07

Szybko, w całości i na czas. Kurier na prawdę jest bardzo dobry i dokładny!

5 / 5 2019-02-07

Wszystko sprawnie i dobrze przebiegło. Od złożenia zlecenia, przez realizację i dostarczenie. Szybko i sprawnie. Kurier jest bardzo ok!

5 / 5 2019-01-15

Dla mnie kurier ok. Terminowo i przesyłka w całości. A to jest najwazniejsze. Polecam

5 / 5 2019-01-14

polecam, profesjonaliści. Przesyłka szła ekspresowo.

5 / 5 2019-01-10

Strona działa bardzo dobrze, bez żadnych problemów. Kilka razy korzystałam z waszej usługi wysyłki paczki za granicę i zawsze dochodziła bez problemu. Jesteście zdecydowanie najlepsi! Bardzo gorąco polecam!

5 / 5 2019-01-10

Strona internetowa funkcjonuje bez żadnych problemów. Kilka razy korzystałem z waszej pomocy przy wysyłce paczek za granicę i zawsze dochodziły bez trudności. Jesteście zdecydowanie najlepsi! Serdecznie polecam was!

4 / 5 2019-01-06

Ja mega zadowolona jestem z dostarczania przez tą firmę moich paczek do UK, jest na prawdę bardzo sprawnie i na czas!

4 / 5 2019-01-01

Moim zdaniem świetny kurier, ja jestem mega zadowolona z niego. Zawsze terminowo

5 / 5 2019-01-01

Przesyłka doszła ekspresowo. Teraz będę korzystał tylko z tej firmy kurierskiej.

5 / 5 2018-12-29

Już wielokrotnie korzystałam z usług tej firmy, gdy wysyłałam paczki do Polski. Zawsze wszystko odbywało się bez problemów, moje przesyłki zawsze docierały na czas. Bardzo doceniam możliwość śledzenia paczek. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-12-29

Wykorzystywałem korzyści oferowane przez tę firmę wielokrotnie podczas wysyłki paczek do Polski. Zawsze wszystko odbywało się bez zarzutów, a przesyłki zawsze dotarły na czas. Doceniam również fakt, że mogłem śledzić swoje przesyłki. Zdecydowanie polecam!

5 / 5 2018-12-23

Bardzo dobrze sprawdza się wysyłanie przesyłek za pomocą tej firmy. Korzystałam już kilka razy z waszej pomocy i paczki zawsze dotarły bez najmniejszych trudności i punktualnie. Wasza pomoc jest naprawdę świetna. To jest wartość wiedzieć o takiej możliwości wysyłki paczek.

5 / 5 2018-12-23

Jestem bardzo zadowolona z tego, jak ta firma wykonuje przesyłki. Kilka razy skorzystałam z ich pomocy i paczki zawsze dotarły bez żadnych problemów i zgodnie z planowanym czasem. Ich pomoc jest naprawdę świetna. Warto być świadomym takiej opcji wysyłki paczek.

2018-12-19

Kurier świetny, konkretny i potrafi dostarczyć na czas przesyłkę! polecam

5 / 5 2018-12-16

Bardzo terminowy kurier! zawsze wcześniej zadzwoni! jestem zadowolona z ich usług!

5 / 5 2018-12-09

Kurier bardzo terminowy - przesyłka dotarła czasowo, w całości, nie uszkodzona.

5 / 5 2018-12-02

Polecam, szybko dostarczają i w dobrej cenie

5 / 5 2018-11-23

Przesyłka dotarła w szybkim czasie, bez uszkodzeń. Dzięki i oczywiście polecam

5 / 5 2018-11-18

Wszystko sprawnie i na czas. Jak najbardziej polecam :)

5 / 5 2018-11-16

Wygodnie, szybko i terminowo. Polecam - kurier jest sprawdzony!

4 / 5 2018-11-07

Świetny kurier, terminowy i sympatyczny! Zawsze moge na nim polegać bo na czas przesyłkę dostarcza. Nigdy nie było spóżnienia do UK!

5 / 5 2018-11-06

Za pomocą tej strony można łatwo i wygodnie wysłać paczkę. Jestem miło zaskoczona, jak sprawnie to działa. Wybrałam najlepszego przewoźnika dostępnego u was i paczka szybko dotarła do wybranego miejsca. Gorąco polecam korzystanie z tej strony do nadawania paczek.

5 / 5 2018-11-06

To jest naprawdę niesamowite, jak szybko i wygodnie można nadać paczkę za pośrednictwem tej strony internetowej. Jestem zaskoczona, jak sprawnie wszystko funkcjonuje. Zdecydowałam się skorzystać z usług najlepszego przewoźnika, którego oferujecie, i moja paczka została dostarczona bardzo szybko w wybrane miejsce. Gorąco polecam korzystanie z tej strony do nadawania paczek.

5 / 5 2018-11-02

to kolejna z rzedu bezproblemowo nadana u was paczka polecam euro-paka.pl dzialaja sprawnie i szybko mega pozytyw!

5 / 5 2018-10-31

Kurier mega szybki, uprzejmy, dobrze obchodzi się z paczkami! Polecam!

4 / 5 2018-10-30

Pierwszy raz korzystałem z tego kuriera ale nie ostatni! jestem bardzo zadowolony bo szybko i bez problemu. Spora paczka dotarła na czas

1 / 5 2018-10-29

Bardzo się raduję, że odkryłam tę stronę. Od teraz korzystam tylko z waszych usług w zakresie nadawania paczek. Jest to bardzo szybkie i sprawnie działające rozwiązanie. Bezwzględnie możliwe jest nadanie przesyłki i bez żadnych trudności dostaje się ona pod wskazany adres. Ta strona jest naprawdę świetna. Gorąco polecam.

1 / 5 2018-10-29

Jestem bardzo zadowolona, że natrafiłam na tę stronę. Teraz jedynie tu nadaję paczki. Proces ten jest bardzo szybki i sprawny. Bez trudności mogę nadać swoją przesyłkę, która bezproblemowo dotrze pod podany adres. Ta strona jest niesamowita, gorąco ją polecam.

4 / 5 2018-10-29

osobiście uważam ze kurier jest na prawdę godny polecenia. konkretny, szybko i nie rzuca paczkami. także ja jestem zadowolona.

5 / 5 2018-10-29

poelcam i dziękuję za szybki czas dostarczenia przesyłki.

5 / 5 2018-10-16

Kurier bardzo ok, zawsze terminowo dostarcza mi przesyłki do UK! polecam

4 / 5 2018-10-15

Świętny kurier, terminowy. nigdy nie miałam z nim problemów!

5 / 5 2018-10-04

Ta firma, o której wspominam, jest jedną z najlepszych, jeśli chodzi o wysyłanie paczek. Dzięki wam można ją nadawać w sposób bardzo szybki i sprawnie. Korzystam z waszej pomocy od pewnego czasu i nigdy jeszcze nie zdarzyła się żadna pomyłka. Wykonujecie swoje zadanie tak, jak powinno być, i to jest dla mnie bardzo istotne. Gorąco polecam ją wszystkim.

5 / 5 2018-10-04

To jest jedno z najwyższej jakości przedsiębiorstw specjalizujących się w wysyłce paczek. Można jej z powodzeniem korzystać, ponieważ usługa jest szybka i efektywna. Przez pewien czas polegam na waszej pomocy i nigdy jeszcze nie doświadczyłam żadnej pomyłki. Firma wykonuje swoją pracę zgodnie z oczekiwaniami, co jest najważniejsze. Gorąco polecam ją każdemu.

5 / 5 2018-09-25

Kurier jest bardzo terminowy i sympatyczny! nigdy z nimi nie miałam problemu żeby przesyłka trafiła do UK na czas!

4 / 5 2018-09-20

Zlecenie przewodzenia 4 usług z UK do Polski w regularnych odstępach czasu, z każdą usługą obejmującą 3 paczki o wadze 20-30kg, co w sumie daje łącznie 12 paczek. Pierwsze dwie usługi zostały wykonane przez firmę ParcelForce (w Polsce GLS), która zdała egzamin bez problemów. Kolejne dwie usługi były realizowane przez DPD i również nie przyniosły żadnych problemów z dostarczeniem paczek w perfekcyjnym stanie. Chociaż paczki zostały spakowane starannie, jestem zadowolony z doskonałej jakości usług dostawców. Niestety, informacja od obsługi Euro-Paka, że kwota ubezpieczenia przez ParcelForce została znacznie obniżona, wpłynęła na moją decyzję o rezygnacji z usług tej firmy. Jest to szkoda, ponieważ wysyłając 3 paczki naraz, paczka wychodziła klientowi bardzo korzystnie cenowo. Podsumowując, wszystkie paczki zostały dostarczone z UK do Mazowsza w ciągu 5-6 dni, bez żadnych komplikacji lub uszkodzeń, co jest bardzo zadowalające.

1 / 5 2018-09-20

Kurier świetny - przesyłka dotarła bez problemu przed świętami. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-09-13

Dzięki, paczka dotarła przed Świętami, super

1 / 5 2018-09-08

Absolutnie nie mogę polecić tej usługi. Moja przesyłka została zagubiona, wszyscy odmawiają jakiejkolwiek odpowiedzialności i wydają się niezainteresowani moim problemem. Sugeruję dobrze się zastanowić, zanim zdecydujesz się na korzystanie z tej usługi. Niezdecydowanie, stanowczo odradzam!

1 / 5 2018-09-08

Zdecydowanie odradzam, przesyłka została stracona, nikomu nie zależy i nikt nie przyjmuje odpowiedzialności. Nie ma żadnego zainteresowania. Sugestia, aby się dobrze zastanowić przed wysłaniem, stanowczo odradzam!!

4 / 5 2018-09-05

Kurier bardzo dobry, szybki i na czas dostarcza przesyłki! rewelacja!

4 / 5 2018-09-04

Polecam, kurier jest dokładny, szybki i przewozi wszystko bez problemu i w całości!

1 / 5 2018-08-26

Kurier bardzo ok. szybko, bez problemu i przesyłka w całości. Nigdy nie zdarzyło mi się, że przesyłka nie trafiła na czas! polecam!

5 / 5 2018-08-26

za 3 dni roboczych mialem paczke w polsce

5 / 5 2018-08-24

kurier bardzo jest rzetelny i terminowy. Dla mnie mega plus bo mam ten komfort, że przesyłka trafi zawsze na czas!

1 / 5 2018-08-23

Paczka zostala zniszczona ... przewoznik nie po czuwa sie do odpowiedzialnosci...

1 / 5 2018-08-10

Używając Waszej firmy, jestem zadowolona z możliwości wysyłki paczek. Teraz paczki dotrą na czas i bez żadnych komplikacji. Wasze usługi są doskonałe i sprawiają, że jestem zadowolona. Jestem szczęśliwa, że paczki są dostarczane w szybki i efektywny sposób. Gorąco polecam Waszą firmę.

1 / 5 2018-08-10

Jestem wielką fanką waszej firmy do wysyłania paczek. Obecnie dostarczane są one bezproblemowo i zawsze na czas. Jako klientka jestem bardzo zadowolona z waszych usług, które są naprawdę na wysokim poziomie. Bardzo się cieszę, że paczki są dostarczane tak szybko. Zdecydowanie mogę polecić waszą firmę innym.

4 / 5 2018-08-04

Kurier bardzo ok. szybko, bez problemu i przesyłka w całości. Nigdy nie zdarzyło mi się, że przesyłka nie trafiła na czas! polecam!

5 / 5 2018-07-29

Od pewnego czasu korzystam tylko i wyłącznie z tej firmy do wysyłania paczek. Mają dużo doświadczenia i nigdy nie miałam żadnych kłopotów z nimi. Pomagają mi wysyłać wiele paczek i jest to bardzo wygodny sposób wysyłki.

5 / 5 2018-07-29

Przez jakiś czas korzystam wyłącznie z usług tej firmy do nadawania paczek. Mają bogate doświadczenie i nigdy nie miałam z nimi żadnych kłopotów. Pomagają mi w wysyłce wielu paczek. Jest to bardzo wygodny sposób wysyłania przesyłek.

5 / 5 2018-07-27

Bardzo polecam - kurier zawsze jest na czas

5 / 5 2018-07-21

Jestem zadowolony z współpracy z tą firmą, ponieważ mam pewność, że moje paczki zawsze dotrą na czas do swojego celu. Firma ta jest rzetelna i traktuje klienta profesjonalnie. Warto skorzystać z ich usług. Zdecydowanie polecam.

5 / 5 2018-07-21

Jestem zadowolony/a z współpracy z tą firmą, bo mam pewność, że moje paczki zawsze dotrą na czas. Firma ma dobrą reputację i traktuje klienta profesjonalnie. Warto skorzystać z ich usług. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-07-12

Polecam, przesyłka dotarła w bardzo krótkim czasie, w idealnym stanie i cenowo ok jak na przesyłkę z UK :)

5 / 5 2018-07-10

Bardzo dobry kurier! Terminowy i dobrze dba o przesyłki! jestem zadowolona i polecam!

5 / 5 2018-07-04

Firma bardzo solidna, profesjonalna i godna polecenia !!! Bede jeszcze wiele razy korzystala i polecala znajomym !!!!

5 / 5 2018-06-30

polecam, szybki czas dostarczenia paczki i świetna cena

5 / 5 2018-06-19

Cieszę się, że istnieje możliwość wysyłania paczek w ten sposób. Często korzystam z tej opcji i zawsze paczki dochodzą na czas, nie spotkałem się też jeszcze z żadnymi trudnościami w kontaktach z firmą. Z całego serca polecam.

5 / 5 2018-06-19

Bardzo mi odpowiada, że obecnie istnieje możliwość wysyłania paczek w ten sposób. Regularnie korzystam z tej opcji i zawsze paczki dochodzą punktualnie, a także nie miałem nigdy żadnych trudności w kontakcie z firmą. Zdecydowanie polecam.

5 / 5 2018-06-19

Polecam, firma jest terminowa i bardzo rzetelna! jestem mega zadowolona!

1 / 5 2018-06-18

Kurier świetny, konkretny i potrafi dostarczyć na czas przesyłkę! polecam

5 / 5 2018-06-17

Przesyłka na czas dostarczona, porządnie opakowana, nienaruszona! nawet kurier bez problemu zaniósł ją dwa domu dalej! polecam

5 / 5 2018-06-16

Wysyłam paczki tylko za pośrednictwem tej konkretnej firmy. Jestem zadowolona z jakości waszych usług, ponieważ paczki są dostarczane do wyznaczonego miejsca szybko i sprawnie. Ta firma zdecydowanie zasługuje na polecenie. Nadal będę korzystać z waszych usług do wysyłki paczek. Serdecznie polecam!

5 / 5 2018-06-16

Obecnie korzystam tylko z tej firmy do wysyłki paczek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych przez Was usług. Paczki są dostarczane szybko i bezproblemowo. Ta firma zdecydowanie zasługuje na polecenie. Na pewno będziemy kontynuować nadawanie paczek przez Was. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-06-16

Dobry kurier, dostarcza na czas i szybko! polecam

5 / 5 2018-06-09

Na tej stronie można łatwo i wygodnie wysłać paczkę. Teraz korzystam tylko z tego sposobu. Nigdy jeszcze nie miałem problemu z zagubioną paczką. Jestem bardzo zadowolony z tej opcji i gorąco ją polecam.

5 / 5 2018-06-09

Można szybko i wygodnie wysłać paczkę za pośrednictwem tej strony internetowej. Od teraz korzystam tylko z tego sposobu. Dotąd żadna paczka się nie zagubiła, więc jestem bardzo zadowolony z tej opcji. Gorąco polecam.

1 / 5 2018-05-26

Nie będę już nigdy wysyłać paczek ani polecać nikomu tego sposobu przesyłania. Kurier odebrał moją paczkę z Polski, aby dostarczyć ją do Wielkiej Brytanii, ale co się z nią stało później – nikt nie wie. Kurierzy uszkodzili paczkę i nie udało się jej dostarczyć. Jednakże, nikt nie chce przyjąć winy za to, co się stało i sugerują, że to moja wina, ponieważ wysłałam rzeczy, których nie powinnam. Nie powiedziano mi, że paczka wraca do Polski, gdy okazało się,, że jest uszkodzona i że nie da się jej dostarczyć. Dopiero po miesiącu dowiedziałam się, że paczka jest nienadająca się do wysłania. Kiedy próbowałam skontaktować się z firmą przesyłkową, tylko mówiono mi, że muszę być cierpliwa ze względu na Święta, ale nie powiedziano mi, że paczka jest aż tak uszkodzona. Gdy zwróciłam się do firmy przesyłkowej i kuriera, dlaczego nie powiedzieli mi o uszkodzeniu paczki, odpowiedziano, że nie wiedzą. Nikt nie chce przyjąć odpowiedzialności za uszkodzenie paczki i traktują mnie tak, jakbym zrobiła coś złego, podczas gdy oni wykonują swoją pracę zgodnie z regulaminem. Dlatego też, odradzam przesyłanie paczek i ostrzegam, że może to zakończyć się stratą setek złotych.

1 / 5 2018-05-25

Ta firma jest świetna do przesyłania paczek. Kilka razy skorzystałam z ich pomocy i zawsze moje paczki dotarły bez żadnych kłopotów i punktualnie. Pomoc jest naprawdę doskonała. Warto znać tę możliwość wysyłki paczek.

1 / 5 2018-05-25

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy kurierskiej. Już kilka razy skorzystałam z ich pomocy i zawsze paczki docierały bez żadnych kłopotów i punktualnie. Ich pomoc jest naprawdę świetna. Polecam zapoznać się z tą opcją wysyłki paczek, ponieważ warto.

5 / 5 2018-05-23

Często się korzystam z pomocy tej firmy, gdy chodzi o wysyłanie paczek. Nigdy jeszcze mnie nie zawiedli. Firma działa szybko i sprawnie w kwestii nadawania paczek. To właśnie na to mi zależy. Szczerze polecam. Firma świetnie się sprawdza.

5 / 5 2018-05-23

Często korzystam z usług tej firmy, jeśli chodzi o wysyłanie paczek, i nigdy mnie jeszcze nie zawiedli. Firma działa szybko i sprawnie, co jest bardzo ważne. Szczerze polecam. Firma zachowuje się doskonale.

1 / 5 2018-05-22

Polecam, super firma kurierska. Wszystko na czas!

1 / 5 2018-05-06

bardzo dobry kurier, na czas, bez uszkodzenia paczki i w dobrej cenie! zadowolona jestem!

5 / 5 2018-05-02

Polecam, kurier jest zawsze terminowy i rzetelny!

5 / 5 2018-04-29

Jeśli chcę wysłać paczkę, zawsze korzystam z tej firmy. Zawsze mogę na nią liczyć, paczki zawsze trafiają na czas pod wyznaczony adres. Bardzo polecam korzystanie z usług tej firmy.

5 / 5 2018-04-26

Nigdy nie miałam problemu z tym kurierem. Zawsze wszystko na czas i w nienaruszonym stanie. Jest ok!

5 / 5 2018-04-23

Pewne dostarczenie paczki w terminie. Wysyłka z UK dotarła migiem. Paczka dobrze była transportowana i nic w środku się nie uszkodziło.

5 / 5 2018-04-10

Szybka dostawa, nawet przed czasem. Towar cały, nie naruszony. Polecam

1 / 5 2018-04-02

Jestem bardzo zadowolona z odkrycia tej strony internetowej. Teraz korzystam tylko z waszej usługi nadawania paczek. Jest ona szybka i efektywna. Bez żadnych trudności można wysłać przesyłkę, która dociera bezproblemowo pod wskazany adres. Ta strona jest naprawdę świetna, gorąco ją polecam.

1 / 5 2018-04-02

Jestem bardzo zadowolona, że natrafiłam na tę stronę. Teraz korzystam tylko z Waszych usług, gdy chcę wysłać paczki. Jest to bardzo szybkie i efektywne rozwiązanie. Bez żadnych trudności mogę nadać przesyłkę, a ta bez problemu dociera pod wskazany adres. Naprawdę świetna strona, gorąco ją polecam.

5 / 5 2018-03-31

Transporter jest niezwykle precyzyjny i szybki. Co więcej, kurierzy są przyjaźni i łatwo się z nimi dogadać. Ogólnie rzecz biorąc, nie mam obaw o to, żeby coś złego stało się z przesyłką, gdy ją wysyłam z nimi.

5 / 5 2018-03-31

Przewoźnik jest niezwykle precyzyjny i szybki. Dodatkowo, kurierzy są przyjaźni i nie sprawiają żadnych problemów. Ogólnie rzecz biorąc, nie mam obaw, że coś złego się stanie z paczką, gdy wyślę ją właśnie z nimi.

5 / 5 2018-03-27

Korzystnie cenowo i paczka szybko dotarła. Dzięki

5 / 5 2018-03-22

super kurier, na prawdę polecam bowszystko zawsze jest na czas!

5 / 5 2018-03-20

Bardzo się raduję, że odkryłam to miejsce. Teraz wysyłam paczki tylko u was. Proces jest szybki i efektywny. Bez trudu można nadać przesyłkę i ona bez problemu dociera pod wskazany adres. To naprawdę wspaniała strona. Gorąco ją polecam.

5 / 5 2018-03-20

Jestem bardzo zadowolona, że natrafiłam na tę stronę. Teraz korzystam tylko z waszych usług do wysyłki paczek. Jest to szybkie i skuteczne. Bez żadnych trudności mogę wysłać przesyłkę, a ta łatwo dotrze pod wskazany adres. Naprawdę wspaniała strona. Gorąco ją polecam.

4 / 5 2018-03-20

Bardzo zadowolony jestem z kuriera! wszystko w całości i na czas! polecam

5 / 5 2018-03-19

polecam, paczka doszła szybko i bez uszkodzeń

4 / 5 2018-03-18

Moim zdaniem jest to jeden z lepszych kurierów – za granicę dostarczają paczki terminowo i bez problemu!

5 / 5 2018-03-11

Dobry kurier, terminowy i w przesyłka zawsze dostarczona w nienaruszonym stanie! jestem bardzo zadowolona!

5 / 5 2018-03-04

Kurier jak najbardziej ok, szybko i pewnie! paczka dotarła w całości! polecam!

5 / 5 2018-02-24

Chyba najszybsza, najtańsza i najbezpieczniejsza opcja wysyłki paczek z UK do Polski. Polecam :)

5 / 5 2018-02-22

Kurier bardzo ok, szybko, w całości, przesyłka nie została uszkodzona!

5 / 5 2018-02-19

super szybkie dostarczenie przesyłki! kurier zadbał odpowiednio o paczkę! polecam

5 / 5 2018-02-10

Doskonały przewoźnik! przesyłka przed świętami mimo ze wysłana na ostatnią chwilę to dotarła przed świętami! polecam!!

5 / 5 2018-02-08

Polecam, kurier jest zawsze na czas!

1 / 5 2018-02-06

Terminowo i szybko! bardzo polecam kuriera - chyba najlepszy do UK!

5 / 5 2018-02-05

Super kurier. Przesyłka dotarła na czas. Dostarczona w całości bez żadnych śladów "złego" traktowania podczas transportu. Polecam

5 / 5 2018-02-01

Kurier świetny - przesyłka dotarła bez problemu przed świętami. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-01-30

Często korzystam z usług tej firmy, ponieważ są niezwykle pomocni. Dzięki nim mogę wysyłać paczki szybko i wygodnie. Nie ma lepszej opcji przesyłania paczek. Docierają one bez problemu pod wskazany adres. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-01-30

Dużo korzystam z pomocy tej firmy. To tylko dzięki nim mogę wysyłać paczki szybko i wygodnie. Nie ma lepszego sposobu na wysyłanie przesyłek. Paczki dosłownie bez problemu docierają pod wskazany adres. Szczerze polecam.

5 / 5 2018-01-28

Jestem bardzo zadowolona z dostawy przesyłki przez firmę kurierską GLS

4 / 5 2018-01-28

Bardzo jestem zadowolona z dostarczenia przesyłki - szybko i bez problemu. Paczka cała i nienaruszona! polecam!

4 / 5 2018-01-27

Nigdy się nie spotkałam z jakimś zawaleniem dostawy paczki ze strony kuriera. Świetny jest i bardzo terminowy. Także polecam!

5 / 5 2018-01-26

Bardzo dobra firma przesyłkowa. Towar dotarł w całości i bez uszkodzeń.

5 / 5 2018-01-24

Korzystam z tej firmy do wysyłki wielu paczek i jestem naprawdę zadowolona. Paczki zawsze dotrzymują bardzo szybko i nigdy nie miałam żadnych kłopotów z tą firmą. Wysyłanie paczek za pomocą tej firmy jest naprawdę warte uwagi. Oferują szybkie i profesjonalne usługi. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-01-24

Korzystam z usług tej firmy do wysyłki wielu paczek i jestem bardzo zadowolona. Paczki docierają bardzo szybko i nigdy nie miałam żadnych kłopotów z tą firmą. Warto skorzystać z ich pomocy przy wysyłce paczek. Oferują szybkie i profesjonalne usługi. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-01-23

W przypadku współpracy z wami mogę tylko wyrazić pozytywną opinię. Wykonujecie usługi dokładnie tak, jak się spodziewam. Paczki są dostarczane sprawnie i szybko do odpowiedniego miejsca. Wielokrotnie skorzystałam już z waszej pomocy i zawsze wszystko było zgodne z oczekiwaniami. Bez wątpienia nadal będę korzystać z waszych usług. Gorąco polecam.

1 / 5 2018-01-18

kurier bardzo jest rzetelny i terminowy. Dla mnie mega plus bo mam ten komfort, że przesyłka trafi zawsze na czas!

5 / 5 2018-01-17

Kurier jest świetny, wszystko na czas i w całości. Ja jestem mega zadowolona z przesyłki!

5 / 5 2018-01-10

Paczka już w domu, mega sprawnie i szybko poszła wysyłka z UK. Dzięki

4 / 5 2018-01-07

Kurier bardzo konkretny, na czas i pomocny! polecam takie wysyłanie paczek za granicę!

5 / 5 2018-01-02

Jestem wielbicielem wysyłania paczek za pośrednictwem waszej firmy. Obecnie dotrą one w terminie i bez jakichkolwiek kłopotów. Jestem bardzo zadowolona z waszych usług, które są na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że paczki są dostarczane w ekspresowym tempie. Gorąco polecam tę firmę.

5 / 5 2018-01-02

Jestem bardzo zadowolona z usług waszej firmy, która mi umożliwia nadawanie paczek. Teraz paczki, które wysyłam, bez żadnych kłopotów dotrą na czas. Jestem bardzo zadowolona z waszej profesjonalnej obsługi i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że paczki są dostarczane w szybki sposób. Gorąco polecam waszą firmę.

5 / 5 2017-12-25

Ja jestem zadowolony z obsługi tego przewoźnika. Jest szybko i na czas. Za granice to w sam raz

5 / 5 2017-12-25

Polecam, kurier zawsze jest terminowy i bez problemu dostarcza przesyłkę pod podany adres!

5 / 5 2017-12-23

bardzo dobry kurier, na czas, bez uszkodzenia paczki i w dobrej cenie! zadowolona jestem!

Rzetelne opinie o Euro-paka.pl

Euro-paka.pl

Siedziba
-

WWW
http://euro-paka.pl

Email
[email protected]

Telefon
222199009

Komórka
570400670

Infolinia
-

Logowanie