Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Książki / Dla Dzieci / Film i Muzyka

Merlin.pl

3.59/5.00 - ilość ocen: 108
2 / 5 2018-11-03

Pierwszy raz dokonałem zakupu. Przesyłka dotarła do UK dość szybko bo w ciągu tygodnia. Niestety zapakowana w dziurawy karton i z dwóch zamówionych książek otrzymałem JEDNĄ!!!! Na maile nie odpisują, Pan/Pani na fanpage'u "fejsbukowym" poradził wypełnić formularz reklamacyjny, który niestety nie jest przystosowany do klientów z za granicy. Żałosne, oszukańcze i nikczemne zachowanie. NIE POLECAM!!!!!

2 / 5 2018-10-30

Beznadziejny sklep. zdecydowanie nie polecam. dużo nerwów. obsługa opryskliwa. utrudniony kontakt.

5 / 5 2018-10-26

super oferta, szybka wysyłka/ odbiór w kiosku ruchu/ zakup kosmetyków - polecam

2018-10-23

Jestem pozytywnie zaskoczony. Książka była do odbioru w kiosku Ruch już następnego dnia po złożeniu zamówienia, a nie - jak deklarował sklep - za 3 dni.

2018-10-19

Zamówienie zrobione 14.08 rozumienie ze święto weekend itd. Ale nadal go nie mam. Mało tego okazało się że książka przy której jest napisane wysyłka 24 h w ogóle nie znajduje się na stanie. Dostaje wiadomość czy chce czekać dalej aż dostaną ją od dostawcy. Zgadzam się. Dzień później dostaje wiadomość że jedna nie wiedzą kiedy będzie dostawa i czy czekam dalej czy anuluje. Na moją wiadomość że w takiej sytuacji powinni jakoś wyciągnąć rękę do klienta i zaproponować mu jakaś darmowa książkę czy może kupon na kolejne zakupy, wcale nie dostałam odpowiedzi.

2018-10-17

Konkurencyjne ceny!

2018-10-17

TRAGEDIA ! Zamowienie zrobione 2 tygodnie przed gwiazdka , na 3 dni wczesniej info ze nie maja na stanie (choc na stronie jak byk ze jest ). Dobra zdarza sie zamawiam w styczniu , przysylaja zupelnie inny towar. Na reklamacje odpisuje po 26 dniach kopiuj/wklej. I tu krotki cytat : "Witam, Szkoda ze kopiuj/wklej niestety jest Panstwa podejsciem do sprawy. Proszs o informacje jak wygladalby zwrot towaru ? Nie byla to tansakcja gotowkowa, wiec w jakiej formie by to bylo ? Jezeli zdecydowalbyn bym sie na wymiane to jaka mam pewnosc ze otrzymam towar, ktory zamawialem ? Z gory dziekuje za odpowiedz" Odpowiedz: "Dzień dobry, dziękuję za odpowiedź. Uprzejmie informuję, że nie mogę udzlić gwarancji, iż do czasu otrzyamnia przesyłki reklamacyjnej zostanie dokonana wymiany na nowy produkt. Z tego, co widzę dokonywał Pan płatności za całe zamówienie bonem towaroweym, w związku z tym zwrot środków za zamówienie zostanie dokonany również w bonie towarowym. Pozdrawiam. " NIE POLECAM NIKOMU !

2 / 5 2018-10-11

Tragedia. Nie polecam. Mimo napisu wysyłka w 24h przy podsumowaniu czas realizacji 2 dni, przy czym rzeczywisty czas to ponad 3dni. Przy tym kontakt z infolinią kończy się rozłączeniem z ich strony, brakiem jakiejkolwiek reakcji. Odpowiedź, którą idzie jakkolwiek wykorzystać, czyli odpowiedź mailowa dziwnym trafem wysyłana jest w momencie zmiany statusu zamówienia, np. odpowiedź na zarzut, iż czas realizacji jest dłuższy niż 24h odpowiedź pojawia się w momencie kiedy zmienia się status z w trakcie realizacji na przygotowane do wysłania. Odpowiedzialność zrzucana na klienta plus na firmę transportową. Serdecznie nie polecam!!!

2018-10-10

Nie zrealizowano zamówienia w pierwszym i drugim terminie. Książki były na prezent i Państwo mogą się spóźnić, a ja nie

2018-10-10

Żenada. Przewidywany czas realizacji poniedziałek, dziś jest środa i może za 2 dni dojdzie -takie info otrzymaliśmy. NIE POLECAM

Merlin.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.merlin.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 222 62 62 62

Komórka
-

Infolinia
+48 222 62 62 62

Logowanie