Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Książki / Dla Dzieci / Film i Muzyka

Merlin.pl

3.59/5.00 - ilość ocen: 108
2 / 5 2018-07-30

Nie polecam! Piszą na stronie realizacja w 24 a paczka została wysłana dopiero po 4 dniach i dopiero po interwencji telefonicznej. Również informacja o opóźnieniu przekazana dopiero po interwencji. Ta firma to dramat. W poniedziałek zmówione na prezent urodzinowy (na weekend), który nie dotrze. Stracony czas i nerwy. Nie polecam tutaj zakupów, sama już tutaj nigdy nie zrobię.

2 / 5 2018-07-26

Zero kontaktu ze sklepem- żadną drogą. Książki miały zostać wysłane z gwarancją dostawy przed świętami. Nagle data wysyłki zmieniła się 03.01.2019. Zrezygnowałam z innego sklepu, też mając gwarancje wysyłki przed świętami, ze względu na lepszą ofertę. Sklep nie odbiera telefonów- dzwoniłam 3 razy. Nie odpisuje na maile. NIE POLECAM! Jeszcze nigdy nie byłam tak rozczarowana z zakupów.

2018-07-25

Zakup 16.08, wysyłka 21.08. Wprowadzają w błąd, że towar dostępnym, a wysyłka w 24h. Ostatni zakup w Merlinie.

2018-07-22

Ten sklep to absolutna KATASTROFA. Pracują tam zupełnie nieodpowiedzialni ludzie i totalni amatorzy. Złożyłem u nich duże zamówienie a dokładnie 9 gier które miały być pod choinkę dla 4ki dzieci. Zamówienie jak i wszystkie formalności dopełniłem w dniu 8 grudnia, a zatem na tyle wcześnie aby nawet niepełnosprawny umysłowo był w stanie podołać zamówieniu. Niestety ci DYLETANCI wysłali tą paczkę przesyłką która nie miała prawa do mnie dotrzeć. Przekazali ją następnemu NIEUKOWI z Ruchu który ją przejął i przytaszczył do Krakowa. A w Krakowie Pani z punktu ruchu powiedziała (zresztą zupełnie słusznie) że takiej dużej paki nie przyjmie bo nie będzie miała jak się ruszyć w tym kiosku. I co robi Pajac z Ruchu ? Nie dzwoni do mnie, nie wskazuje innego miejsca odbioru tylko wiezie pakę z powrotem do Merlina. A co robi pseudo handlowiec z Merlina ? Oczywiście nie kontaktuje się ze mną i nie mówi że zawalił i proponuje inny transport BO JEST JESZCZE CZAS, tylko rozpakowuje paczkę BO TAKIE MA PROCEDURY a kasę zwraca na konto w Wigilię 24 grudnia, pozostawiając 4ke dzieci bez prezentu. Oczywiście ani me ani be ani kukuryku, choćby sorry. Na infolinii wyłącznie, takie mamy procedury, nie da się, musimy rozpakować jesteśmy przygłupami itp. Dla mnie TOTALNA AMATORKA. Jeszcze na koniec dostałem info że zwracają kasę bo nie odebrałem zamówienia ;) LOL.

2018-07-19

Zamówiłam towar 1 grudnia. Miał być wysłany 6. Dziś jest 16.12 a przesyłki nie ma. Na maila odpowiedzi brak. Żenada. Nigdy więcej!

5 / 5 2018-07-16

Nie profesjonalna firma. Zamawiając książki wiśniała informacja że wysylka w ciągu 24h. Sądziłam że zamawiając w czwartek dość wcześnie, wyjdą max w piątek. W piątek przychodzi e-mail że zamówienie wydłużylo się. W statusie podane że odłożyli dla mnie wszystkie pozycje. Dzwoniąc w dniu dzisiejszym Pani poinformowała mnie że nie ma jednej pozycji i przesyłka nie może byc zrealizowana. Kolejny raz tą samą historia. Poprzednio też wysyłka trwała tydzień czasu choć książki niby byly dostępne w ciągu 24h.

2 / 5 2018-07-15

Nie przysłali mi jednej książki w paczce (najważniejszej, tej dla której cokolwiek zamówiłam na ich stronie). Twierdzą, że po ich stronie jest wszystko w porządku, a ponieważ przesyłka nie została uszkodzona, to nie ma podstaw do reklamacji. Robią ze mnie oszusta i kłamczucha. Ich proces reklamacyjny to jedna wielka ściema ("Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi!). NIE POLECAM!!!!

5 / 5 2018-07-14

Najtaniej.sprawnie.szybko.perfekcyjnie

5 / 5 2018-07-01

Szybko, sprawnie, w dobrej cenie! Profeska!

2 / 5 2018-06-30

To jest jakiś zart. Zamówiłam książkę, wszystko gładko, dobra cena. Dwa dni po złożeniu zamówienia piszą mi że zamówienie zostało opóźnione i będzie wysłane następnego dnia roboczego. No to myślę, że no okej, czasem się zdarza. Ale czekam tydzień i dalej ani żadnej wiadomości ani nic, a na stronie zamówienie dalej "w realizacji". Więc napisałam do nich czy moja książka do mnie w ogóle kiedyś dotrze. Kilka godzin później dostaje odpowiedz że niestety nie udało im się sprowadzić tej książki i musieli anulować zamówienie. AHA. FAJNIE. To ciekawe jak tydzień temu już mieli ją zapakowaną do wysyłki. Może wyparowała? W ogóle to fajnie, że mnie o tym powiadomili. Gdybym sama nie napisała pewnie czekałabym jeszcze z miesiąc na jakąś informację. Żenada. Jak można tak kłamać. STANOWCZO NIE POLECAM.

Merlin.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.merlin.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 222 62 62 62

Komórka
-

Infolinia
+48 222 62 62 62

Logowanie