Kategorie: / Książki / Biuro / Dla Dzieci / Gry / Film i Muzyka

Matras.pl Opinie Klientów

2.75/5.00 - ilość ocen: 55
opinie o Matras.pl
1 / 5 2019-03-22

Ostrzegam przed księgarnią Matras. Złożyłem zamówienie na 3 książki oraz za nie zapłaciłem. Od tego czasu zero kontaktu. Na maile nie odpowiadają, telefonu nie odbierają.

3 / 5 2019-03-21

To skandal, Zamówiłam dziś książkę w tej pseudo-księgarni. Płaciłam przelewem. Po kilku godzinach otrzymałam ślicznego maila ( odpowiedź automatyczna ) o treści : "Zamówienie zostało anulowane z powodu wyczerpania się nakładu zamówionych produktów w naszym magazynie. Jeśli zamówienie było opłacone, zostanie zlecony zwrot wpłaty." Oczywiście nie omieszkali pobrać opłaty za nieistniejący produkt. Jak dla mnie - po prostu mnie okradli. Nie mam nawet wiadomości o terminie zwrotu pobranej kwoty. Myślę, że nastąpi to kiedy jaśnie Państwo łaskawie zdecydują. Zdecydowanie odradzam kupowanie w tej ......... właściwie czym ???

2019-03-14

ZAKUPIŁEM KSIĄŻKI ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO ANULOWANE PIENIĘDZY NIE WIDZĘ TELEFONÓW NIE ODBIERAJĄ W SKLEPIE ZBYWAJĄ. LUDZIE (PRACOWNICY FIRMY MATRAS) CZY WY WIDZIĆIE CO SIĘ DZIEJE NIE MOGĘ POJĄĆ JAK MOŻNA MIMO KŁOPOTÓW FINASOWYCH WYSTAWIAĆ COŚ CZEGO NIE MOŻECIE ZREALIZOWAĆ, CHYBA ŻE CHCECIE NABIĆ KASĘ I ZAMKNĄĆ INTERES. NA SZCZĘSCIE W POLSCE ŻYJEMY I OBY WAS CI KTÓRYCH ZAWIEDLIŚCIE NA TACZKACH WYWIEŻLI DOBRY KĄSEK DLA MEDIÓW

5 / 5 2019-03-11

Cyklicznie robię zakupy w internetowej księgarni Matras i zawsze wszystko idzie zgodnie z założeniami. Ostatni mój zakup to podręcznik do religii dla córki i tym razem wszystko było OK (cena,czas i sposób dostawy). Polecam

2 / 5 2019-03-08

Po 4 dniach oczekiwania na książkę, przy której widniał status dostępnej, dostałam maila z informacją że zamówienie zostaje anulowane z powodu wyczerpania się nakładu zamówionych produktów w magazynie!!! A pieniądze zostaną zwrócone na konto, po 10 dniach jeszcze nie dostałam!!! A żeby tego było mało, to w 2 dni po otrzymaniu maila, po wejściu na stronę okazało się że książka jest dostępna!!! Na moją prośbę dot. wytłumaczenia dlaczego zostało anulowane moje zamówienie, odpowiedzi nie otrzymałam. NIE POLECAM!!

3 / 5 2019-02-22

Podręczniki kupione, zapłacone. Po 4 dniach zamówienie anulowane. Mija tydzień od anulowania, a zwrotu pieniędzy nadal nie ma! Odradzam zakupy. Szkoda nerwów i pieniędzy.

2019-02-17

dzis otrzymałem przesyłkę kurierem choć miała to byc poczta. tłumaczyli się że to były jakieś przyczyny technicznie plus jest taki że mnie nie obciązyli róznicą kosztach przesyłki minus jest taki że czekałem tydzien..

2019-02-16

Absolutna żenada. Do niedawna funkcjonowało nieźle, ale ostatnio się pochrzaniło. Długie oczekiwanie na zamówione książki, braki w przesyłkach, brak faktury, a dodzwonienie się do BOK-u graniczy z cudem. Zwrot pieniędzy za nieprzesłane (a zapłacone) książki trwa 2 tygodnie!. Rezygnuję z matrasu!.

3 / 5 2019-02-04

Odradzam!!! W lipcu czekałam miesiąc na książki. 11.08 wysłałam kolejne zamówienie. Zero odzewu, nie ma książek ani zwrotu pieniędzy. Telefonu nie odbierają.

2019-01-31

W dniu 5 września złożyłam zamówienie na podręczniki do religii. Przewidywany termin wysyłki określony był na 12 września. 11 września dostałam informację, ze zamówienie zostało anulowane z powodu wyczerpania się nakładu w magazynie. Uważam taką sytuację za karygodną. Rozumiem, gdyby informacja o anulowaniu zamówienia dotarła do mnie tuż z po jego złożeniu (produkty na stronie były widoczne jako dostępne!). Natomiast taka informacja wysłana po tygodniu od zamówienia (gdzie w czasie tego tygodnia mogłam dokonać zamówienia w innym sklepie) jest po prostu dla mnie nie do zaakceptowania, zwłaszcza, że chodzi o podręczniki szkolne. To był pierwszy i ostatni raz kiedy zamawiałam coś w tym sklepie

Rzetelne opinie o Matras.pl

Matras.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.matras.pl

Email
[email protected]

Telefon
22 204 30 00

Komórka
-

Infolinia
801 628 727

Logowanie